HC Oceláři Třinec » Fanzóna » Ptejte se » Adam Raška
MISTR 2023/2024

<span>Fanzóna</span>  »  Ptejte se  »  Adam RaškaPtejte se útočníka Ocelářů Adama Rašky.

Zobrazuji odpovědi 1 - 8 z 8 odpovědí v této kategorii celkem.

Filip 9.9.2020, 15:37
Jaké povolání bys dělal, kdyby to nebyl hokej?
Studuješ nějakou školu?
Kde bys to chtěl v hokeji dotáhnout?
Jaká je ideální pětka spoluhráčů, kterou bys zvolil z extraligových hráčů?
Je Václav Varaďa přísným trenérem?
Kdo dělá v třinecké kabině největší humor?

Odpověď:
Asi bych byl trenérem. Chci u hokeje zůstat i po konci kariéry.

Studuji na učilišti v Třinci - Kanadě, obor kuchař číšník. Moc často tam ale nechodím. Mám individuální plán.

Chtěl bych to dotáhnout co nejdál. Klidně i do reprezentace, do NHL. Bude to těžké, ale věřím si.

V obraně asi David Musil a Martin Gernát. Do útoku bych dal asi Erika Hrňu, Martina Růžičku a Petra Vránu.

Je přísný, ale spravedlivý. Má rád hráče, kteří jsou pracovití a dřou pro tým. Zažil jsem ho také v repre dvacítkách a tam se projevuje stejně.

Máme tam víc vtipálků - Tomáš Kundrátek, Hrnič, Straňas, Gery.

Petr Číp 6.9.2020, 14:56
Ahoj Adame, jmenuji se Maxim, je mi 10 let, hraji za Nový Jičín. Protože jsem starší než můj malý bratr, mám už více rozumu, a proto fandím Vítkovicím. Umíš si sám sebe představit ve Vítkovickém dresu a proč ano? Děkuji Maxim PS: Případnou výhru za nejlepší dotaz věnuji svému bratrovi, měl by s ní větší radost. :-)

Odpověď:
Ahoj Maxime. Upřímně řečeno, do Vítkovic bych teď hrát nešel. Jsem v Třinci hrozně spokojený.

Petr Číp 4.9.2020, 20:02
Ahoj Adame, jmenuji se Ája, hraji za Nový Jičín a je mi 7 let. Začal jsem chodit do 1. třídy a mám sázku s tatínkem, že pokud do konce 1. pololetí nedostanu poznámku, koupí mi třinecký dres. Když se mi to nepodaří, daruješ mi svůj? Fandím ti a dostaň se jednou do NHl. Děkuji Ája

Odpověď:
Ahoj Ájo. Jsem rád, že nám fandíš. Musel bych to promyslet. Dresy na rozdávání moc nemáme. Musel bych se zeptat našeho kustoda Honzy, ten má dresy na starost.

Renata Lisztwanová 3.9.2020, 16:01
Ahoj Adame,jsem moc ráda,že hraješ v Třinci a přeji Ti hooodně úspeěchu jak v profesním tak i osobním životě😊
A chci se zeptat....jak se ti celkově líbí Třinec?
Máš nějaký rituál před zápasem?
A máš rači pivo nebo víno a hory nebo moře?😉

Odpověď:
Třinec je super město, až na ten občasný smog v zimě (směje se). Žiju tady pět let a nic mi tu nechybí. Naučil jsem se tady samostatnému životu, odstěhoval jsem se od rodičů, bydlím na hotelu. Občas si něco i sám uvařím (usmívá se).

Nějaký zvláštní rituál nemám. Možná jen kvalitní rozcvička, na tu si potrpím. Zahrajeme si fotbálek, trošku se protáhneme. Na rituály moc nevěřím, protože mohou svazovat. Pokud by se něco nepovedlo, asi bych to házel na ty zvyky...

Raději mám pivo. Preferuji hory.

Darja Nytrová 3.9.2020, 12:33
Ahoj miminko. .
Chtěla jsem se tě zeptat jak ses cítil,když jsi poprvé hrál za Oceláře, jaké máš osobní cíle v letošní sezóně a jací jsou spoluhráči v týmu? Kdo je podle tebe největší bavič:)
Jinak jsi moc výborný hráč a přeji hodně úspěchů 🙂
Je radost na tebe pohledět !
Děkuji.

Ahoj Dájo! :-)

Před prvním zápasem v áčku jsem byl neskutečně nervózní, ale kluci mě podrželi. Říkali mi, ať jsem v klidu, ať si z toho nedělám velkou hlavu. Moc velký ice-time jsem neměl, ale stejně jsem si to hrozně užíval.

Osobní cíle? Rád bych se udržel v extraligovém týmu, ale bude to těžké. Konkurence je totiž obrovská. Chtěl bych do dalších sezon si v Třinci vybudovat své místo v sestavě.

V kabině je pohodová atmosféra, kluci se na mně jako mladého nepovyšují.

Největším bavičem v kabině je asi Kundrc (Tomáš Kundrátek).

Jan Veselý 2.9.2020, 20:10
AHOJ ADAME,CHTĚL BYCH SE TĚ ZEPTAT JAK SE TI LÍBÍ ZÁZEMÍ TŘINCE A CELKOVĚ ORGANIZACE KLUBU.
DĚKUJI, HONZA 11 LET
Ahoj Honzo!

Zázemí je parádní. Přál bych každému, kdo má tu možnost, aby to viděl na vlastní oči. Naše aréna je nádherně udělaná. Líbí se mi také organizační propojenost s Frýdkem. Je to v podobném duchu jako zámořské farmy.

Eva Kubastová 2.9.2020, 14:19
Čau!
Co ti dal rok v Kanadě? (ať už po hokejové stránce nebo životní).
Přeju hodně úspěchu s Třincem!

Odpověď:
Myslím, že v Kanadě jsem vyspěl jako hokejově, tak také životně. Docela slušně jsem se naučil jazyk, což je důležité. Přínosem bylo už jen to, zvyknout si na místní styl života. Bydlel jsem v kanadské rodině, starali se o mně výborně.

Po hokejové stránce to bylo hodně zajímavé. Na menším hřišti se hraje důraznější hokej, což mi vyhovovalo. Byl jsem tam jako ryba ve vodě. Ten rok mi pomohl, cítil jsem, že jdu herně nahoru.

Ondřej 2.9.2020, 13:22
Ahoj Adame.

Kde ještě vidíš své rezervy? V čem by ses měl zlepšit, abys byl lepším hráčem?
Kdo tě přivedl k hokeji?
Kdo je pro tebe vzorem?
Komu fandíš v NHL? Díky, Ondra.

Odpověď:

Ahoj. Rezervy mám určitě ve střelbě, ale také v technice hole. V tomto směru se ještě musím určitě zlepšit.

K hokeji mě přivedl bratranec, který už hrál. Přišel jsem se podívat na pár zápasů a zaujalo mě to. Začínal jsem v Kopřivnici.

Hokejovým vzorem je T.J.Oshie, útočník Washingtonu Capitals.

Vyloženě oblíbený tým asi nemám, ale pokud bych měl jmenovat aspoň jeden, který mi je sympatický, tak řeknu Vegas. Díky všem za milé otázky, fanděte nám!