MISTR 2023/2024

Vždycky je kam stoupat. Hostem prvního dílu Dračího podcastu je Jan Czudek

19.03.2022 · Klub
Každodenním životem třineckých Ocelářů vás během Generali Play off Tipsport extraligy 2022 bude provázet Dračí podcast. Hostem prvního dílu je viceprezident klubu, generální ředitel a předseda představenstva Třineckých železáren Jan Czudek. Nenechte si ho ujít.

Vrchol hokejové sezony je tady a spolu s ním přichází i bonusový podcast pro třinecké fanoušky. V průběhu celého play off vás bude příběhem kabiny Ocelářů provázet exkluzivním způsobem Dračí podcast. Jeho moderátorkou je Hanka Outratová, která posluchačům zpříjemňuje ráno v éteru rádia Čas Rock, a která neskrytě fandí třineckým Ocelářům spolu s vámi v sektoru G3. A spolu s ní vás bude audio obsahem ze zákulisí třineckého klubu provázet Adam Sušovský, bývalý hokejový novinář, který je dnes členem PR úseku klubu a jehož hlas vás provází přímými přenosy domácích zápasů Ocelářů na Hokejka TV.

"Já bych chtěl, aby třinecká mládež byla zárukou toho, že kdo bude mít ambice a chtít na sobě makat, nemusí z naší republiky odcházet do Finska nebo Švédska," říká viceprezident klubu, generální ředitel a předseda představenstva Třineckých železáren Jan Czudek.

Právě jeden z nejdůležitějšících mužů třineckého hokeje byl vůbec prvním hostem Dračího podcastu. A rozhovor s nim stál za to. Nemluvili jsme jen o mládeži, ale také o vizích celé organizace.

A pozor: Prostor přišel také na diváckou soutěž. Její vítěz si na konci odnese permanetnku na příští sezonu.

Přejeme příjemný poslech!

Chci slyšet první díl na Spotify

Tip ze soutěže napiště do tohoto formuláře.

HC Oceláři Třinec · Dračí podcast, díl 1.