Turnaj 4. tříd v Jihlavě

24.03.2010 · Růžena Raszková
Ve dnech 19. - 21. března 2010 se třinečtí čtvrťáci zúčastnili velmi dobře obsazeného turnaje O putovní pohár primátora města Jihlavy, kde obhajovali loňské prvenství. Letos skončili na 4. místě, vítězství si odnesl výběr Hockey Talent Academy. Nejlepším obráncem turnaje byl vyhlášen třinecký Filip Rufer.

o 3. místo

HC Oceláři Třinec - HC Černí Vlci Rožnov pod Radhoštěm 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Branky: Dominik Habčák, Jan Hladonik - Jan Kallus 3, Petr Wolf
Nejlepší hráči utkání: Dominik Habčák (TRI) - Michael Vavřík (ROZ)

HC Slavia Praha – HC Oceláři Třinec 6:5 sn (2:0, 0:2, 3:3 – 1:0)
Branky: Adam Klapka 2, Timofej Drokin, Stanislav Večerník, Robin Všetečka – Miloš Roman 2, Dan Przybyla, Patrik Raček, Jan Hladonik
Nejlepší hráči utkání: Adam Klapka (SLA) - Filip Rufer (TRI)

Sobota 20. března 2010

SK Telč – HC Oceláři Třinec 0:12 (0:4, 0:3, 0:5)
Branky: Dan Przybyla 4, Patrik Raček 3, Miloš Roman 2, Michal Puto, Dominik Habčák, Szymon Radczienciak
Oceláři rozhodli o svém vítězství již v prvních pěti minutách hry, kdy nastříleli tři branky. Brankostroj Severomoravanů pokračoval i ve druhé a třetí třetině. Hráčům Telče se čestný úspěch vstřelit nepodařilo.
Nejlepší hráči utkání: Patrik Rašín (TEL) - Dan Przybyla (TRI)

HTA – HC Oceláři Třinec 6:2 (2:0, 1:0, 3:2)
Branky: Ondřej Trejbal 3, Matěj Kolda 2, Vojtěch Kropáček - Patrik Raček
Vítězství HTA se začalo rodit v páté minutě první třetiny, kdy hráči v bílém využili přesilovou hru. Hattrick zaznamenal Ondřej Trejbal.
Nejlepší hráči utkání: Michael Gaspar (HTA) - Patrik Raček (TRI)

Pátek 19.března 2010

HC Oceláři Třinec – HC Slezan Opava 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Branky: Miloš Roman 2, Jan Hladonik - Tadeáš Vícha.
Hned druhý zápas turnaje přinesl severomoravské derby. Proti vítězi loňského ročníku – HC Oceláři Třinec – se postavil Slezan Opava vedený ex-jihlavským trenérem Romanem Vaňkem. A hrál se svižný hokej nahoru dolů, kdy šance na obou stranách likvidovali oba brankáři. Opava se do vedení dostala v osmé minutě, kdy skóroval Tadeáš Vícha. Na branku Třince se čekalo dalších deset minut - vyrovnával Miloš Roman. Na začátku druhé třetiny udeřili Třinečtí v rozmezí necelé půlminuty hned dvakrát. Nejprve se z dorážky prosadil znovu Miloš Roman, poté Jan Hladoník. Pohledný zápas, ve kterém bylo k vidění spoustu pěkných přihrávek a důrazných soubojů před brankou, nakonec vyhráli Oceláři 3:1.
Nejlepší hráči utkání: Miloš Roman (TRI) – Tadeáš Vícha (OPA)