Rozhodnutí výkonného výboru ČSLH o mládežnických soutěžích

12.03.2020 · Klub
Rozhodnutí výkonného výboru ČSLH o mládežnických soutěžích Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje rozhodl na svém dnešním jednání, tedy 12. března 2020, s okamžitou platností o:

- zrušení všech zbývajících utkání DHL Superpoháru

- zrušení všech zbývajících utkání REDSTONE extraligy juniorů

- zrušení všech zbývajících utkání ELIOD extraligy dorostu

- zrušení všech zbývajících utkání Ligy dorostu

- zrušení všech zbývajících utkání všech soutěží věkové kategorie starších žáků

- zrušení všech zbývajících utkání všech soutěží věkové kategorie mladších žáků

Výkonný výbor ČSLH dále uložil krajským výkonným výborům ČSLH a okresním výkonným výborům ČSLH, aby s okamžitou platností rozhodly o zrušení všech zbývajících utkání všech jimi řízených soutěží.

V návaznosti na toto rozhodnutí a vyhlášení nouzového stavu v České republice klub HC Oceláři Třinec s okamžitou platností ruší až do odvolání veškeré plánované akce ve WERK ARENĚ a v Mini WERK ARENĚ, tedy i tréninky všech svých mládežnických družstev, veřejné bruslení apod.

Děkujeme za pochopení!