Gólová přestřelka pro Oceláře, zazářil Marian Adámek

16.08.2023 · Adam Sušovský
V úmorném vedru vidělo sedm set diváků v Oldřichovicích spoustu gólů, tradiční fotbalovou exhibici s fanoušky ale ovládli znovu hokejisté. Výhru 7:4 režíroval hattrickem Marian Adámek.

Tradice se mají dodržovat, také letos třinečtí Oceláři nastoupili ve fotbalovém duelu proti výběru z řad FanClubu.

A také letos zvládli zápas lépe.

V úmorném vedru na hřišti TJ Oldřichovice viděli fanoušci gólovou přestřelku i představení Mariana Adámka. Hokejový obránce nastoupil ve středu zálohy a pod vítězstvím hokejistů 7:4 se podepsal hattrickem.

Vzájemný zápas mezi třineckými hokejisty a jejich fanoušky se hrál už pošestnácté v historii, vzájemná bilance je 12:4 pro hokejisty.

Součástí programu v Oldřichovicích byla také autogramiáda celého týmu Ocelářů, vrcholem soutěž Penaltový král Třinecka i s účastí Jana Laštůvky v bráně.

HC Oceláři Třinec - FanClub Oceláři 7:4

Branky: 3x Adámek, 2x Kurovský, Voženílek, Gryc - 2x Gancarczyk, Grochal, Pelánková. Rozhodčí: Klečacký.

HC Oceláři Třinec: Smith - Gryc, Daneček, Roman, Kurovský, Voženílek, Sikora, Srbecký, Hrehorčák, Adámek, Kiedroň, Walega, Čacho.

FanClub Oceláři: Broda - Krywda, Martynek, Gorný, Baran, Grochal, Vrška, Tobola, Pelánková, Sobotka, Petrek, Třeštík, Ganczarczyk, Mikl, Piska, Kiedroň.