Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Dračí podcast: Vypínáme telefony a jdeme do boje

07.04.2023 · Adam Sušovský
Oceláři pokračují i v semifinále ve skvělých výkonech, v sérii s Pardubicemi už vedou 2:1 na zápasy! Kouzelník Libor Hudáček soupeře načal, Erik Hrňa jeho odpor zlomi a vyprodaná WERK ARENA slavila. V pátek je tady ale další den, s ním přijdou další velké hokejové bitvy a vy si zkrátit čekání na ně můžete poslechem nového dílu Dračího podcastu, jehož hostem byl tentokrát mládežnický trenér a bývalý hráč Třince David Všetečka.

Další nádherný hokejový večer, WERK ARENA ve čtvrtek viděla další mimořádně obětavý výkon domácích borců, kterým tentokrát stačilo jen čtrnáct střel k tomu, aby z ledu vyprovodili Dynamo a připsali si druhý bod do nesmírně vyrovnané semifinálové série. 

Vyprodaná WERK ARENA se ale nebavila jen obrovským zápalem domácích borců, do úžasu fanoušky v ochozech i u televize přivedl další fenomenální akcí také útočník Libor Hudáček. Zápas rozhodl prozměnu jeden z nejdéle sloužících Ocelářů Erik Hrňa. 

O tom všem je také nový díl Dračího podcastu, jehož hlavním hostem tentokrát byl David Všetečka. Bývalý třinecký obránce, který se před touto sezonou do WERK ARENY vrátil a stará se o vybavení a pohodlí takřka všech mládežnických týmů, navíc coby trenér sám vede tým 9. třídy, který stejně jako všechno ostatní třinecké mančafty postoupil mezi čtyři nejlepší týmy republiky. Jeho metody i přístup si stojí za to poslechnout! 

Nový Dračí podcast si můžete pustit v těle tohoto článku a pochopitelně také na dalších oblíbených podcastových platformách.

 

HC Oceláři Třinec · Dračí podcast, 26. díl
×
Odehrané v 13:00 | Jun.
HC Oceláři Třinec
HC Olomouc
×
Dnes v 12:00 | Dor.
HC RT TORAX Poruba
HC Oceláři Třinec