Partnerský klub Nadační fond Dračí studio
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Čtvrteční host Dračího studia: Jan Czudek

07.04.2021 · Martin Stebel
Také ve čtvrtek, kdy v Mladé Boleslavi bude pokračovat semifinálová série play off proti třineckým Ocelářům, se můžete těšit na další vysílání Dračího studia. Hostem tentokrát bude viceprezident HC Oceláři Třinec JAN CZUDEK.

Jan Czudek je aktuálně předsedou představenstva a generálním ředitelem společnosti Třinecké železárny, a.s. V třineckém hokejovém klubu působí od extraligové sezony 2001/02. Viceprezident Ocelářů se významnou měrou podílel na výstavbě multifunkční WERK ARENY, která patří k nejmodernějším stánkům ve střední Evropě.

Po studiích oboru Telekomunikace na Vysokém učení technickém v Brně nastoupil v roce 1983 do Třineckých železáren. Nejprve působil jako asistent v oblasti energetiky, dále pracoval jako projektant automatizace výroby, ředitel dceřiné společnosti Inženýring Třinec, ředitel pro rozvoj systému řízení, a poté zastával téměř pět let funkci investičního ředitele Třineckých železáren. Od ledna 2012 plní funkci generálního ředitele Třineckých železáren.

Jan Czudek je ženatý, má dvě dospělé děti. Mezi jeho záliby patří sport, zejména nohejbal, cyklistika a lyžování, a dále také umění, architektura a cestování.

CHCETE SE JANA CZUDKA NA NĚCO ZEPTAT? MŮŽETE POSÍLAT OTÁZKY NA E-MAIL: STUDIO@HCOTRINEC.CZ.