Akce "Teddy Bear Toss" aneb přijďte na hokej s plyšákem!

06.01.2011 · Martin Stebel
Máte doma nějakou plyšovou hračku, kterou by jste chtěli věnovat dětem z dětského centra Čtyřlístek? Pokud ano, tak ji zcela určitě vezměte s sebou na utkání 40. kola Oceláři - Kometa a po prvním gólu Ocelářů či na konci střetnutí ji vhoďte na hrací plochu! Všechny plyšové medvídky i další hračky následně posbíráme a předáme jako dárek do dětského centra Čtyřlístek v Havířově a Opavě!

Nejen vánoční čas je vhodným obdobím pro dárky. Fanoušci týmu zpod Javorového se rozhodli ve spolupráci s klubem udělat radost potřebným dětem. V pátek 14. ledna během utkání s Brnem bude možnost toto přání realizovat. Neváhejte proto a využijte možnost potěšit nejmladší!

Záměrem dětského centra Čtyřlístek je poskytovat takovou službu, která bude odrážet potřeby přijatého dítěte, bez ohledu na jeho sociální postavení nebo handicap. Péče o dítě v průběhu jeho pobytu musí být na nejvyšší možné úrovni, snahou je minimalizovat jeho sociální, zdravotní nebo psychomotorické postižení. Rozsah služeb se stále obohacuje a vyvíjí. Snaží se tak reagovat na potřeby, které se v dnešní době vyskytují. Umožňuje utajené - diskrétní porody. K dispozici jsou krizová lůžka pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Na tomto oddělení také využívá pokoje, které slouží maminkám a rodinným příslušníkům k zácviku v péči o dítě, k vyřešení přechodných sociálních či bytových problémů. Je k dispozici i byt určený pro nezletilé maminky, které zde mohou pobývat až do zletilosti či ukončení dalšího vzdělávání.

Důležitou informací je, že vedení klubu připravilo pro fanoušky možnost zakoupit plyšáky přímo ve stáncích na zimním stadionu. Diváci ze sektorů "C" a "G" mohou své plyšáky házet do natažené sítě nad brankou.