• 2022
  • 2023
  • 2024

Vyberte hráče předkola

Sérii proti litvínovské Vervě zvládli Oceláři v nejkratším možném čase a můžou se chystat na start čtvrtfinále. Kdo z třineckých hráčů byl podle vás v předkole nejvíce vidět?

Andrej Nestrašil

Tři zápasy, čtyři body. Ve druhém utkání předkola se Andrej Nestrašil blýskl gólem a dvěma nahrávkami, za což si vysloužil cenu pro nejlepšího hráče, další trefu pak zkušený útočník přidal v rozhodujícím klání na ledě Litvínova. K tomu měl člen druhé formace i dobrou úspěšnost na buly, z 35 vhazování vyhrál 23.

Jakub Jeřábek

V domácích zápasech předkola byl nejvytíženějším hráčem týmu, v tom druhém zazářil i střelecky. V závěru třetí třetiny poslal Jakub Jeřábek Oceláře do vedení 4:3 a když pak soupeř vyrovnal, vzal to na sebe i v následném prodloužení. Do zápasových statistik si navíc jeden z klíčových beků připsal i 7 bloků.

Vladimír Dravecký

Parádní trefou se postaral o první gól série, v Litvínově měl pak prsty v postupové brance kapitána Petra Vrány. Vladimír Dravecký byl v předkole taky důležitým útočníkem při hře v oslabení, kromě dvou kanadských bodů si zapsal i 1 hit a 5 bloků.