Sikora dal vítězný gól a řekl: V Třinci jsem chtěl zůstat!

Osmnáctiletý benjamínek týmu Petr Sikora má za sebou parádní páteční večer, vítězným gólem z přesilové hry rozhodl o výhře Ocelářů nad Motorem a po zápase čelil zájmů novinářů.

Možná jste to sami zaznamenali, když televizní expert Jakub Koreis v živém vysílání uprostřed týdně zpochybňoval setrvání třineckého talentu Petra Sikoru v nejvyšší české soutěži i v sestavě Třince.

Výsledek?

Petr Sikora dal v prvním domácím zápase sezony vítězný gól. Po parádní ráně z přesilové hry!

„Kamarádi mi posílali, co se o mně říkalo v televizi. Podíval jsem se na to, pak jsem to vypnul a šel si dělat své věci. Upřímně? Moc mě to nezajímalo,“ řekl Sikora.

Byl rád, že může hodnotit vítězný večer Třince, první v sezoně. A navrch i povedený výkon, Oceláři mají totiž i první nulu v sezoně, soupeři toho směrem dopředu moc nedovolili a právě střela Petra Sikory ve druhé třetině jim usnadnila cestu k vítězství.

„Přitom jsem ani nejprve nevěděl, že puk zapadl do branky. Uvědomil jsem si to, až když lidi oslavovali a tuhle chvíli jsem si užil taky. Je skvělé, že v Třinci dostávám takový prostor. Snažím se užít si každou vteřinu. Už v létě jsem agentovi říkal, že chci v Třinci zůstat, protože tady prostor dostávám a nemám si na co stěžovat. Snad to tak i vydrží,“ dodal Sikora.