Křest knihy Kroniky beskydských draků a autogramiáda autora

Oceláři v průběhu nedělního utkání s Kometou Brno slavnostně pokřtí knihu Kroniky beskydských draků, která ve speciální klubové edici poutavým a vtipným způsobem odhaluje příběh dráčka Werkáčka. Knihu pro malé i velké dobrodruhy si můžete zakoupit ve fanshopu, u kterého během první přestávky proběhne také autogramiáda s autorem knihy Janem Tkáčem i oblíbeným třineckým maskotem.

Oceláři mají vlastní knihu pro malé i velké fanoušky.

Kroniky beskydských draků ve speciální klubové edici odhalují dosud utajený příběh dráčka Werkáčka a čtenářské dobrodruhy zavedou do Beskyd po stopách skutečných tajemných bytostí. Věřte, že po přečtení knihy už nikdy nebudete na třineckého dráčka koukat jako dřív!

Kniha je už nyní k dispozici ve fanshopu Ocelářů, k zakoupení přímo ve WERK ARENĚ bude samozřejmě i v průběhu nedělního extraligového utkání s Kometou Brno. V rámci něj Oceláři knihu slavnostně pokřtí, o první přestávce navíc budete moct u fanshopu do své knihy získat originální věnování od autora - třineckého fanouška - Jana Tkáče i dráčka Werkáčka.