Vyberte hráče měsíce února

Na extraligový únor a začátek března musí Oceláři před středečním startem předkola co nejrychleji zapomenout. Třinečtí hráči v závěru základní části urvali jen deset bodů, individuálně ale byla výrazně vidět hned trojice útočníků.

Martin Růžička

Třinecký rekordman ukázal, že se nejproduktivnějším hráčem základní části nestal náhodou. V únoru Martin Růžička do své sbírky přidal další 3 góly a 9 nahrávek, bodově nejpovedenější večer zažil na ledě Plzně. Oceláři z ledu indiánů přivezli výhru 5:4 v prodloužení, zkušený útočník se pod ní podepsal celkem 3 body (2+1). Svým devátým gólem v nastaveném čase navíc stanovil nový extraligový rekord.

Marko Daňo

Zatímco Martin Růžička ovládl kanadské bodování, jeho spoluhráč z útoku kraloval tabulce střelců. Hned ve třech únorových zápasech se Marko Daňo blýskl dvěma góly, základní část pak završil s bilancí 7+5.

Andrej Nestrašil

Produktivní únor prožilo i křídlo druhého třineckého útoku. Vidět byl Andrej Nestrašil zejména v zápase 49. kola. Oceláři do sítě Plzně nastříleli pět gólů, hned pod čtyři z nich se asistencí zapsal nejlepší třinecký nahrávač.