Přestávková soutěž s NEJ.cz: Ve hře QLED televize i hrané dresy Ocelářů

Přestávkový program pátého finále hokejové Tipsport extraligy znovu zpestří soutěž, ve střelbě na maketu brankáře se hraje o velký QLED televizor a služby od společnosti NEJ.cz, hlavního partnera soutěže. Každý ze tří střelců navíc automaticky obdrží hraný dres třineckých Ocelářů z letošní sezony.

Partnerem přestávkové soutěže v průběhu úterního pátého utkání finále proti Spartě je firma NEJ.cz. To znamená, že se bude znovu střílet na podobiznu brankáře ze středového kruhu.

Tři vybraní střelci dostanou možnost vystřelit si velký QLED televizor, případně služby zdarma od společnosti NEJ.cz. Každý z nich navíc obdrží letošní červené dresy brankáře Ondřeje Kacetla, obránce Mariána Adámka a útočníka Martina Růžičky. Více informací o službách NEJ.cz najdete na tomto odkaze.

Buďte připraveni!