Poslední výjezd sezony: Vyražte s fanklubem na Spartu!

Jde do tuhého, sezona vrcholí. Hokejová extraliga bude už o víkendu znát jméno letošního šampiona a třinečtí Oceláři v bitvě o zlato potřebují vaší podporu. Na poslední výjezd sezony, šesté utkání finále, můžete do Prahy ve čtvrtek vyrazit spolu s fanklubem. V ceně 1000 korun je doprava i vstupenka na zápas.

Bitva o Masarykův pohár nabírá na obrátkách, bude to ještě obrovské drama.

Třinečtí Oceláři hrají se Spartou v sérii nerozhodně 2:2 na zápasy a už teď je jisté, že se ještě jednou budou muset do vysočanské O2 areny vrátit. Finále číslo šest na ledě Sparty je na programu ve čtvrtek v 19:00 a podpořit Oceláře přímo v hledišti největší arény v Česku můžete i vy. Fanklub HC Oceláři Třinec pořádá do Prahy autobusový výjezd.

V ceně 1 000 korun je doprava i vstupenka na samotný zápas, odjezd je naplánovaný na 9:45 od WERK ARENY a v 10:00 autobusy přistaví i v Českém Těšíně. Kapacita výjezdu je omezená kapacitou hostujícího sektoru, uzávěrka rezervací je naplánovaná na úterý 26.4. Více informací i formulář k závazné registraci na výjezd najdete na TOMTO ODKAZU.