Dračí podcast: Finále je srovnané a rozhovor z pražské náplavky

Ne ve studiu, ale na sluníčku přímo na břehu Vltavy. Přesně tam vznikal hlavní rozhovor nového dílu Dračího podcastu, který se věnuje čtvrtému zápasu série se Spartou a znovu vyrovnané bitvě o mistrovský titul. Poslechnout si ho můžete už teď.

Napodruhé už to v Praze nevyšlo... Třinečtí Oceláři mečbol ve vyprodané O2 areně nevybojovali a po prohře 2:5 zůstává extraligové finále pořádné drama. Série se za nerozhodného stavu 2:2 na zápasy vrací do Třince, bude to boj. Nejen o tom se bavili Adam s Hankou, která tentokrát druhou část podcastu natáčela sama: Na pražské náplavce u Vltavy, částečně s třineckými fanoušky, ale především s bývalou moderátorkou třineckých zápasů Zuzkou Střechovou.

Samozřejmostí je i nová divácká soutěž s tajemným zvukem, správné odpovědi zadávejte do formuláře pod tímto textem. Dračí podcast je dostupný na všech známých podcastových platformách.

FORMULÁŘ