Partnerský klub Nadační fond
Werk Arena Fanshop Rozpis ledu

Mladší dorostenci zvládli bitvu o první místo!

8.2.2018 · Martina Sikorová
Třinečtí mladíci vstoupili do zápasu proti Šumperku aktivně a po čtyřiceti minutách drželi dvougólový náskok. Draci sice v závěru dvakrát vstřelili kontaktní branku, vyrovnání ale mladí Oceláři nepřipustili a posunuli se do čela tabulky.
E12, čtvrtek 8.2.2018
Oceláři Třinec
Šumperk
5:4
Třetiny: 1:0, 3:2, 1:2  Branky a nahrávky: 8. Ramík (Králík), 30. Ramík (Wardas, Jurzyca), 37. Kašpárek (Ramík, Hrůzek), 37. F. Cienciala (Wardas, Jurzyca), 49. Petrovský (Macháček, Jurzyca) – 33. Kaplan (Horký), 40. Kaplan (Kučera), 46. Horký (Plhal), 60. Mácha (Kaplan). Rozhodčí: Čahoj – Barteček, Gančarčík. Vyloučení: 5:7, navíc Králík (TRI) 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 109. Střely na branku: 39:23. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4.
Švančara – S. Cienciala, Hrůzek, Wantulok, Mituchovič, Mošnička, F. Cienciala – Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Hykl, Ramík, Macháček
Borovička – Blaháček, Kubíček, Plhal, Křivohlávek, Cekr, Holub – Kesler, Minařík, Horký, Kaplan, Kučera, Kavan, Mácha, Fibigr, Polách