Trenčínské premiéry Šimona Hrubce

Širší evropský led? Žádný problém, hlásí David Musil

Start Rona Cupu úspěšný: Oceláři přetlačili Žilinu 4:3

před 3 dny • Martin Stebel

Pestrá paleta soupeřů: Oceláři míří na Rona Cup!

Archiv článků
Ocelářská mládež
2.8.2017 • Martina Sikorová

Junioři vyzráli na francouzskou dvacítku!

2.8.2017 • Martina Sikorová

Starší dorost si vyšlápl na Kometu!

28.7.2017 • Martina Sikorová

Mladší dorost na úvod přípravy s remízou

Více o mládeži
16.8.
David Musil v nároďáku
V nominaci na reprezentační duely Česka proti Slovensku (středa 23. srpna Třinec, čtvrtek 24. srpna, Žilina), figuruje i jméno obránce Ocelářů Davida Musila.

Připomínáme, že k dispozici jsou stále vstupenky do WERK ARENY: ZDE

7.8.
Oceláři doma červení
Po dvou sezonach, kdy domácí týmy hrály ve světlé kombinaci dresů, dochází ke změně. Podle nové verze Herního řádu Tipsport extraligy budou domácí týmy nastupovat ve tmavých barvách, hostující ve světlých. Pro Oceláře to tedy znamená, že ve WERK ARENĚ budou hrát v červené variantě dresů, na ledech soupeřů v bílých.
12.7.
KOM vs. HCO na ČT SPORT
Televizní stanice ČT SPORT si pro premiérový přenos z extraligového ročníku 2017/18 vybrala duel mezi brněnskou Kometou a třineckými Oceláři. Šlágr úvodního kola bude na programu v pátek 8. září od 17:20 hodin.
4.7.
Dotazník Václava Varadi
Hlavní kouč Ocelářů Václav Varaďa odpovídal na dotazy čtenářů webu hokej.cz. Jeho odpovědi si můžete přečíst ZDE
8.6.
Hostování Strmeně
V rámci ročního hostování přichází do naší organizace 25letý gólman Jan Strmeň. Odchovanec hokeje v Havířově působil posledních šest sezon v týmu chomutovských Pirátů.
1.6.
L.Doudera do Litvínova
Obránce třineckých Ocelářů Lukáš Doudera akceptoval nabídku na angažmá ve Vervě Litvínov. Se severočeským týmem se kladenský odchovanec domluvil na víceletém kontraktu.
1.6.
Cory Kane do Číny
Americký útočník Cory Kane, který uplynulý extraligový ročník strávil v týmu třineckých Ocelářů, se dohodl na spolupráci s účastníkem KHL, čínským klubem Kunlun Red Star, kde podepsal roční dvoucestnou smlouvu.
22.5.
Termín pohřbu
Informujeme, že poslední rozloučení s Eduardem Machaczkem se koná ve středu 24. května 2017 ve 13:00 hodin v římskokatolickém kostele sv. Alberta v Třinci.
10.5.
Jašek do Liberce
Bývalý hráč třineckých Ocelářů Lukáš Jašek se stal novou posilou Liberce. Devatenáctiletý centr se s Bílými Tygry dohodl na dvouletém kontraktu s roční opcí.
2.5.
Kouč HCO na lavičce U19
Český reprezentační výběr U19 povede pro sezonu 2017/18 jako hlavní trenér Václav Varaďa. Jeho asistenty budou Miloš Říha mladší a Aleš Krátoška.
2.5.
Sraz staršího dorostu
Ve čtvrtek 4. května od 16:00 se v šatně SDO uskuteční schůzka k zahájení letní přípravy. S sebou věci na trénink a sporttestr.
1.5.
HCO bez Noska a Galvase
Extraligový tým Ocelářů opouští dvojice obránců. V mužstvu z WERK ARENY už nadále nebudou působit David Nosek, který od nové sezony posílí tým PSG Zlín a taky Lukáš Galvas, jenž bude hájit dres HC Olomouc.
28.4.
Hořká volba fanoušků
Prohlédněte si videomedailónek s fanynkou Ocelářů, paní Jarkou Ornstovou, která navzdory zdravotnímu hendikepu bojuje velice statečně se svým osudem a je tak příkladem pro ostatní. Před nedávnem během domácího utkání obdržela ocenění za mimořádnou věrnost a oddanost k našemu klubu.
27.4.
Schůzka juniorů
Ve čtvrtek 4.5.2017 od 16:00 proběhne v šatně juniorky informativní schůzka o začátku letní přípravy.
23.4.
Pardubice zachráněny
Soupeřem třineckých Ocelářů pro příští ročník Tipsport extraligy budou i nadále hráči Dynama Pardubice. Rozhodlo o tom dnešní poslední kolo barážové skupiny, ve kterém Východočeši zdolali Duklu Jihlava poměrem 4:2. Nejvyšší tuzemskou hokejovou soutěž naopak po dvaceti letech opouští tým Energie Karlovy Vary.
Tabulka extraligy
Finále play-off