MISTR 2023/2024

Ve fotbalovém střetnutí byli úspěšnější fandové

14.08.2013 · Martin Stebel
Bystřický fotbalový areál byl svědkem dalšího měření sil mezi Oceláři a Fanklubáky. V šestileté historii vzájemných zápasů se teprve podruhé radovali zástupci fanouškovské obce. Po loňském triumfu 1:0 se tentokrát zrodil identický výsledek.

Počasí fotbalu v úterním podvečeru přálo. Po tropických teplotách, které v minulých týdnech sužovaly naše území, se totiž poněkud ochladilo. Možná proto tradiční souboj sledovala velice slušná návštěva. Duel zahájil slavnostní výkop viceprezidenta Ocelářů Ing. Jana Czudka a bystřického starosty pana Ladislava Olšara. Poté už hlavní rozhodčí Zmelty poprvé foukl do píšťalky a odstartoval hru. Utkání trvalo 2 x 25 minut.

Sestava Oceláři:

Šimon Hrubec, Daniel Krejčí, David Roupec, Marek Růžička, Denis Kindl, Vladimír Roth, David Ostřížek, Daniel Rákos, Josef Hrabal "C", Radim Matuš, Rostislav Marosz, Jakub Kania, Alexander Gorškov, Denis Havel. Trenéři: Pavel a Miroslav Sajlerové.

Sestava Fan Club:

Pavel Sagan, Lukáš Byrdziak, Tomáš Merta, Lukáš Tarasovič, Petr Vadrna, Borek Svider, Martin Vitásek, Pavel Sikora, Petr Bielesz, Jan Kiedroň, Radim Štefek, Rostislav Turoň, Lukáš Liberda, Marek Klečacký, Patrik Siegl. Trenér: Petr Branc.

Autor jediné branky Patrik Siegl a Vladimír Roth. foto: Marian Ježowicz

Soupiska Fanklubáků byla stejně jako v minulém roce vyšperkovaná několika hráči, kteří působí v regionálních mužstvech. Tahle skutečnost se pozitivně projevila i letos. Hokejisté sice měli opticky míč častěji na svých kopačkách, ale nedokázali se brankově prosadit. Jedinou trefu tak ve druhém poločase obstaral velezkušený Patrik Siegl, bývalý ligový záložník, jenž před několika roky oblékal i dres druholigového Třince.

Kompletní fotogalerie z akce ZDE

Úterní akce však nebyla ryze fotbalová. Připraven byl pestrý doprovodný program. Nuda rozhodně nehrozila dětem, které se mohly vyřádit na nejrůznějších atrakcích. Jako obvykle nescházela populární autogramiáda Ocelářů, vystoupily třinecké roztleskávačky, přítomní mohli vyhrát permanentní vstupenky do Werk arény. Své vozy značky ŠKODA prezentoval třinecký autosalón KARIREAL. Vítězka tipovací soutěže na přesný výsledek utkání vyhrála vůz s plnou nádrží dle vlastního výběru na víkend zdarma.