Play off s Oceláři: Nový merch v prodeji, vrací se i Dračí podcast

11.03.2024 · Klub
Nejočekávanější a taky nejsledovanější hokejová část sezony je tady, startuje play off! Oceláři strastiplnou cestu, na jejímž konci se blýská pohár pro české mistry, zahájí v neděli ve čtvrtfinálové sérii s Českými Budějovicemi. Vstříc napínavé cestě vyrážejí s fanoušky v zádech, připravena je pro ně speciální kolekce merche i třetí řada Dračího podcastu.

Oceláři v neděli rozehrají klíčovou část sezony, do play off vstupují s novým vizuálním stylem a stejně jako každý rok si pro fanoušky připravili celou řadu doprovodných aktivit.

Už příští týden se fanoušci mohou znovu těšit na Dračí podcast, ten se do uší vrací už potřetí. Stejně jako v minulých sezonách v něm bude klubový redaktor Adam Sušovský s věrnou fanynkou Hankou Outratovou z Radia Čas Rock rozebírat aktuální dění a budou zpovídat také zajímavé hosty. První díl bude dostupný v úterý ráno po úvodních dvou zápasech čtvrtfinále.

Také během play off budou pokračovat oblíbené ocelářské PubQuizy v Radegastovně Pod Padákem!

Oceláři míří do klíčové fáze sezony jako jeden tým. Věrni svým zásadám, s pokorou i respektem k soupeři. A také s velkým odhodláním. To symbolizuje i kampaň, která bude fanoušky celými vyřazovacími boji provázet. Protože klub dlouhodobě cílí také na nejmenší příznivce, nejnapínavější část sezony se ponese v duchu komiksu. A to nejen ve veřejných prostorech, ale také přímo ve WERK ARENĚ. Těšit se můžete na zbrusu nový mapping i představení hráčů.

Pro fanoušky bude během každého zápasu připravena zábavná fan zóna, ve fanshopu je už nyní k dostání speciální kolekce merche s motivy play off 2024. Novinkou jsou luxusní dřevěné puzzle, limitovaná edice originálních kreseb třineckých hráčů, omalovánky i sběratelská série nálepek. Speciální kolekci si můžete prohlédnout již nyní ZDE.

Zahnat hlad pak budete moct s partnerskými podniky klubu. Hostinec Harcoff nabídne Dračí menu, Eco burger pak přinese speciální Ocelářský burger s červenou bulkou. A když si v den zápasu Ocelářů v play off (doma i venku) objednáte pizzu od Vosíme, bude vám doručena i s originální nálepkou s klubovým logem vytvořeným pro letošní vyřazovací boje.

Úvodní buly čtvrtfinálové série padne v neděli v 15:00. O oba domácí zápasy s Motorem je enormní zájem, vstupenky jsou v tuto chvíli vyprodané. Ti, kteří svůj lístek ještě nemají, ale stále mají šanci. S koncem týdne se v rezervačním systému na internetu mohou objevit místa uvolněná permanentkáři i další technické rezervace.