Nalaďte se na play off: Oceláři zvou na další PUB QUIZ

04.03.2024 · Adam Sušovský
Oceláře čeká takřka dva týdny dlouhá pauza, volno bez hokejového zápasu. Fanoušci si ale čekání na start čtvrtfinále mohou zpříjemnit a společně se naladit na bitvy o všechno. Klub zve na další PUB QUIZ, který se v Radegastovně Pod Padákem odehraje v úterý 12. března. Registrovat svůj tým můžete už nyní.

Dobré pivo, komunita nejvěrnějších fanoušků Ocelářů, spousta legrace a vědomostní soutěž k tomu!

Také během play off se v Radegastovně Pod Padákem budeme scházet k nelítostným bitvám o největší znalosti nejen z historie třineckého hokeje. Pokračuje oblíbený Ocelářský PUB QUIZ a vy můžete svůj tým do dalšího večera přihlásit, zahrát si třeba o to, čí stůl se bude bavit na náš účet. A hlavně: Naladit se na vyřazovací boje!

Další Ocelářský PUB QUIZ odehrajeme v Radegastovně Pod Padákem v úterý 12. března od 17:30, registrovat svůj tým (maximálně 8 osob) i místo u stolu můžete závazně už nyní, a to na e-mailové adrese adam.susovsky@hcotrinec.cz. Registrace i účast v Ocelářském PUB Quizu je zdarma, ale pozor: Počet týmů je omezen kapacitou stolů v restauraci!

Do přihlášky prosím uveďte jméno a kontaktní informace na kapitána včetně telefonního čísla, a zároveň počet hráčů vašeho týmu (maximální počet osm). Tak abychom vás v Radegastovně zvládli usadit ke stolu, u kterého se budete cítit pohodlně. Jakmile vám registraci v odpovědi potvrdíme, jste ve hře.

Rezervace stolu na vaše jméno bude v Radegastovně platná už hodinu před první otázkou našeho kvízu.

CO JE TO PUB QUIZ?

PUB QUIZ, nebo-li hospodský kvíz, je celosvětově populární týmová vědomostní hra pocházející z Velké Británie. Jednotlivé týmy v průběhu večera odpovídají na vědomostní otázky moderátora a získávají body za správné odpovědi. Nejlepší tým (stůl) na konci získává hodnotné ceny, v našem případě za něj Oceláři zaplatí večerní útratu v Radegastovně.

V průběhu kvízu je striktně zakázáno u stolu používat jakákoliv elektronická zařízení s přístupem na internet, encyklopedie nebo taháky. Rozhodují pouze znalosti vás a vašich přátel, správné odpovědi zaznamenáváte do našich předem připravených archů, porušení pravidel znamená automatickou diskvalifikaci.