MISTR 2023/2024

LOUČENÍ HVĚZD: Poslední zápas skvělých třineckých hráčů i velká porce zábavy

04.11.2022 · Klub
Už příští pátek 11. listopadu ve WERK ARENĚ odehrají svůj poslední zápas někdejší hvězdy třineckého hokeje. Klub HC Oceláři Třinec vzdá spolu s fanoušky naposledy hold Jiřímu Polanskému, Martinu Adamskému, Peteru Hamerlíkovi a Lukáši Krajíčkovi: skvělým hokejistům a českým šampionům. Vedle samotné exhibice na vás čeká i bohatý doprovodný program. Vstupenky jsou v prodeji stále také on-line.

Za doprovodu svých nejbližších naposledy vyjedou na led arény, kde toho tolik zažili. A spolu s osudovými spoluhráči nastoupí do svého posledního utkání. Už příští pátek 11. listopadu ve WERK ARENĚ udělají pomyslnou tečku za svou hokejovou kariérou někdejší bývalí vynikající Oceláři a mistři české extraligy Jiří Polanský, Martin Adamský, Peter Hamerlík a Lukáš Krajíček.

Buďte u toho i vy, vstupenky za symbolickou cenu 133 korun jsou stále v prodejí také on-line. Majitelé permanentních vstupenek na letošní extraligovou sezonu si mohou vstupenku na LOUČENÍ HVĚZD vyzvednout zdarma on-line už nyní a nebo na služební pokladně v průběhu nedělního utkání proti Rytířům Kladno.

Chci vstupenku na loučení hvězd!

Tým, který si poskládali společně poskládali kapitání Jiří Polanský s Martinem Adamským, ve WERK ARENĚ nastoupí proti týmu kapitánů Petera Hamerlíka a Lukáše Krajíčka. V akci tedy uvidíte i další bývalé legendy a hráče Ocelářů, kteří s loučícími se hvězdami třineckého hokeje nastupovali bok po boku. Kompletní sestavy obou týmů odhalíme už brzy.

Své největší přednosti vám v průběhu zápasu předvedou i samotné loučící se hvězdy. Místo komerčních přestávek budou muset jeden po druhém překonávat výzvy, které je tak charakterizují.

Těšit se můžete také na další bohatý doprovodný program celé akce. Samotné utkání bude mít slavnostní zahájení v 17:00, brány WERK ARENY se ale tentokrát otevřou už v 15:00. Loučící se hvězdy Jiří Polanský, Martin Adamský, Peter Hamerlík a Lukáš Krajíček budou od 15:30 všem fanouškům k dispozici na autogramiádě, kterou ve spolupráci s Radegastem v útrobách arény zpestří také škola čepování piva.

Součástí exhibičního zápasu bude také tombola o atraktivní ceny, mezi ty hlavní patří pochopitelně dresy loučících se hvězd.

Celý výtěžek z akce poputuje na účet NADAČNÍHO FONDU OCELÁŘŮ, který strategicky pomáhá v rozvoji třineckého mládežnického hokeje a aktivně podporuje charitativní projekty v regionu.