MISTR 2023/2024

Klienti Slezské Diakonie navštívili WERK ARENU

01.09.2017 · Martin Stebel
Zatímco hokejoví Oceláři křižují hokejovou Evropou, v jejich domovské WERK ARENĚ je stále živo. V pátek dopoledne třineckou arénu navštívilo a prohlédlo si několik klientů a pracovníků Slezské Diakonie ze střediska RÚT ve Frýdku-Místku.

Středisko RÚT poskytuje dospělým osobám se zdravotním postižením nebo v dlouhodobě nepříznivém zdravotním stavu individuální podporu při získávání návyků a dovedností pro běžný život, které jim umožní osamostatnit se a najít uplatnění v osobním i pracovním životě.

Klienti a zaměstnanci tohoto zařízení toužili na vlastní oči vidět zázemí WERK ARENY, jelikož někteří z nich jsou aktivními fandy Ocelářů. Prohlédnout si tak mimo jiné mohli například kabinu A-týmu, regenerační linku, video místnost, posilovnu, VIP prostory, press centrum a taky audiovizuální režii.

"Jsme naprosto nadšení tím, co všechno se tady nachází. Překvapilo mě celé technické zázemí, jak je to vše rozsáhlé, je tady spousta místnosti, zákoutí a sky boxů. Minulý rok jsme navštívili halu Polárka ve Frýdku-Místku, ale tam to není tak velké. Třinecká aréna je opravdu nádherná," řekl konzultant střediska Rút Radovan Bista, kterého při hodnocení doplnil i jeden z uživatelů tohoto zařízení Miroslav Sznapka: "Nejvíc mě zaujala zvuková režie, ale líbila se mi i posilovna a bazén. Hráči to tady mají opravdu krásné. Prohlídku hodnotím na jedničku s hvězdičkou!"