Hattrick? Naposledy v třinecké juniorce, směje se Hrehorčák

Vítězství. Osm vstřelených branek. Emoce i krásné akce. Přípravné utkání s bratislavským Slovanem nabídlo třineckým fanouškům na srpnový termín hezkou podívanou. Na výhře 8:4 se pěti brankami podíleli slovenští borci v ocelářských barvách. Patrik Hrehorčák se dokonce radoval z hattricku!

Kdy jsi dal naposledy hattrick?

Už to bude dlouhá doba! (směje se) Naposledy v juniorce tady za Třinec. Bylo by to lepší normálně v extraligovém zápase, ale i takhle v přípravě to samozřejmě potěší. Já moc gólů nedávám, je super začít takhle. Snad to bude pokračovat.

Čeká tě příspěvek do kasy?

Určitě. Bohužel budu muset, za hattrick se platí. (usmívá se)

Vítězství, k tomu osm gólů vstřelených gólů. Co na průběh utkání říkáš?

Těžký zápas, Slovan nám to nedal zadarmo. Super, že jsme vyhráli. Je fajn, že nám to na startu přípravy padá.

Nastoupil jsi v lajně s Vilem Čachem a Vladem Draveckým. Spolu jste odehráli i celé zlaté play off, šlape vám to.

Souhlasím. Fakt si nemůžu tuhle spolupráci vynachválit. Velmi si rozumíme, je to vidět. Nemusíme dělat něco navíc. Víme, kde je ten druhý i třetí. Pasuje nám to, snad budeme stejně pokračovat.

Ve čtvrtek nás čeká utkání s Banskou Bystricí, na jejíž střídačce bude stát Vladimír Országh. Motivace navíc?

Určitě ano. Těšíme se na to, Vladovi nenecháme nic zadarmo. (směje se)