Vzpomínka na Winter Games: Podívejte se na krátký dokument také on-line

Krátkometrážní dokument ze zákulisí největšího zápasu v historii klubu měl slavnostní premiéru v Kině Kosmos v průběhu předsezonní tiskové konference, nyní je pro všechny fanoušky Ocelářů k dispozici také on-line na klubovém Youtube kanále.

Největší zápas v historii klubu, věrnost a loajalita fanoušků daleko za hranicemi města.

Lednový zápas pod širým nebem v Bratislavě byl rekordní v mnoha ohledech, drtivé vítězství 6:1 se navždy vryje do paměti všem fanouškům, kteří byli součástí největšího výjezdu v dějinách: Na Slovensko jich i v deštivém počasí vyrazilo podpořit Oceláře takřka pět tisíc.

Za jedinečným zápasem, který byl ozdobou oslav sta let od založení hokejového klubu Slovan Bratislava, se ohlíží také jedinečný krátkometrážní dokument, který měl svou premiéru v Kině Komos na konci srpna a fanoušci jej mohli zhlédnout už na předsezonní veřejné tiskové konferenci.

Nyní je snímek složený z unikátních záběrů a vzpomínek hrdinů Kaufland Winter Games 2023 k dispozici také on-line.

Zhlédnout jej můžete už nyní.