Informace o předprodeji vstupenek na Oceláře

Odstartoval předprodej vstupenek na nejbližší domácí extraligová utkání Ocelářů, rezervujte si své místo ve WERK ARENĚ včas. Vstupenky jsou k dispozici on-line. Lístky do sektoru hostů je možné zakoupit v den utkání na pokladnách WERK ARENY a to dvě hodiny před začátkem zápasu.

VSTUPENKY KOUPÍTE ZDE

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE KE VSTUPNÉMU:

• Děti do 100 cm mají vstup zdarma bez nároku na místo.
  • Děti do 150 cm a držitelé průkazu ZTP mají nárok na slevu 50% z ceny vstupenky do sektorů B, C, D, F, G, H a stání.
  • ZTP/P + jedna osoba jako doprovod - kapacita je omezena, proto je potřeba své místo rezervovat minimálně dva pracovní dny předem. Sobotní a nedělní zápasy je nutno rezervovat nejpozději do pátku před utkáním do 10:00 hod. na emailové adrese beata.ciencialova@hcotrinec.cz.

VARIABILNÍ CENÍK VSTUPENEK

Také v sezoně 2023/2024 zohledňuje cena vstupného atraktivitu soupeře a čas utkání. Zápasy jsou rozděleny do pěti kategorií. Rozpis utkání a jednotlivé ceny pro domácí utkání zveřejňuje klub s předstihem v sekci Vstupenky.