Soutěž o lístky na CHL má své výherce

Od neděle 21. srpna se fanoušci Ocelářů na klubovém Facebooku mohli zapojit do tipovací soutěže o vstupenky na první domácí utkání Champions Hockey League proti irskému klubu Belfast Giants. A my už známe jména tří výherců.

Soutěžní otázka zněla, jaká nejvyšší návštěva dosud na hokejovou Ligu mistrů do WERK ARENY zavítala. Správná odpověď? 5 048. Právě tolik Ocelářů dorazilo na semifinále proti finskému klubu JYP Jyväskylä. Hráči s drakem na hrudi tehdy v odvetě vyhráli 4:2 a o jejich nepostupu do finále rozhodly až dodatečné nájezdy.

Ze všech správně tipujících byli vylosováni tři výherci. Na vstupenky na zápas proti Belfastu, který se ve WERK ARENĚ odehraje v pátek 2. září od 17:00, se mohou těšit Marek Černota, Jakub Samek a Matej Grečmal.

Chcete hrát o zajímavé ceny i v průběhu sezony? Pak nás určitě sledujte na všech sociálních sítích.