Oceláři hledají nové redaktory pro klubový web

Máte rádi třinecké Oceláře a chtěli byste se k ním dostat blíž? Chtěli byste nahlédnout za oponu fungování úspěšného extraligového klubu? Pokud ano, možná hledáme právě vás!

Redakce HC Oceláři Třinec rozšiřuje svoje řady a hledá posily do obsahového týmu.

Od nového člena našeho týmu očekáváme zejména zodpovědný přístup k práci, spolehlivost a časovou flexibilitu. Novému členovi redakce www.hcocelari.cz nabízíme přivýdělek, akreditaci na všechny zápasy Ocelářů a ojedinělou příležitost práce pro svůj oblíbený klub pod vedením bývalých novinářů s mnohaletými zkušenostmi s prací v celostátních médiích.

Hlavní náplní práce bude vytvářet obsah na klubový web nebo sociální sítě. Hledáme nadšence s chutí podílet se na zpravodajství z utkání, tvorbě rozhovorů s hráči, práci s video obsahem i sociálními sítěmi. Pokud si nevěříte v psaní článků nebo vedení rozhovorů, nevadí! Hledáme začínající fotografy a tvůrce videoobsahu (kameraman/střihač).

Práce je vhodná především pro studenty středních a vysokých škol. Nejedná se o práci na plný úvazek, ale pouze o externí spolupráci v řádech jednotek hodin týdně. Pokud máte zájem, pošlete nám na e-mail info@hcotrinec.cz svůj strukturovaný životopis.