Hygienici nařídili Ocelářům karanténu

Plánovaný několikadenní výjezd se odkládá. Důvodem je potvrzení několika pozitivních případů v týmu a realizačním kádru Ocelářů. Kvůli nařízené karanténě se v následujících dnech změní termínová listina utkání.

Už nyní je jisté, že Oceláři budou muset odložit utkání s Libercem, Karlovými Vary a Brnem. Podmínky karantény stanovené Krajskou hygienickou stanicí Moravskoslezského kraje neumožňují zápasy sehrát.

„Je pravděpodobné, že se kvůli karanténě neodehraje v daný termín ani domácí utkání se Zlínem. Vše záleží na výsledcích kontrolních testů, které proběhnou dle podmínek stanovených hygieniky,” uvedla tisková mluvčí klubu Dita Ondrejková.

Oceláři se nyní musí se soupeři dohodnout na sehrání zápasů v náhradním termínu. Utkání je dle herního řádu soutěže nutné odehrát do 30 dnů od původního data. Klub bude o nových termínech zápasů informovat.