Změny termínů: Únorový zápas s Kometou příští týden, s Dynamem o den dřív

Televizní předehrávka a olympijské hry, to je důvod změny termínů tří zápasů Ocelářů. Únorový zápas v Brně tak třinečtí hokejisté odehrají už příští týden, mění se i termíny domácích zápasů s Pardubicemi a Libercem.

Třinečtí Oceláři po vzájemné dohodě vzhledem ke konání Zimních olympijských her v Pekingu překládají své zápasy s Kometou Brno a Bílými Tygry Liberec. Mění se i termín domácího televizního zápasu s Pardubicemi.

Utkání 50. kola, které měli Oceláři původně v Brně odehrát v polovině února, tak svěřenci trenéra Václava Varadi absolvují na jižní Moravě už příští týden, v úterý 11. ledna od 18:00.

Ze stejného důvodu se mění také termín domácího utkání 54. kola s Libercem, které se v původním termínu mělo odehrát 20. února. Oba kluby se rozhodly vzájemný zápas odsunout až na 2. března, ve WERK ARENĚ se bude hrát od 17:00.

Poslední změna přichází po zásahu televizního vysílatele, utkání 44. kola s Pardubicemi, které se mělo původně odehrát 21. ledna, bude WERK ARENA hostit už o den dřív, tedy 20. ledna od 17:00. Přímý přenos zápasu odvysílá stanice O2 TV Sport.

Termíny všech zápasů třineckých Ocelářů najdete na tomto odkazu.