Výběrové řízení na pozici asistenta či asistentky ředitele

Hledáte novou pracovní výzvu? Oceláři Třinec hledají administrativní posilu na pozici asistenta/ky ředitele. V rámci svěřené agendy je také příprava ekonomických podkladů na porady vedení klubu.

Nabízíme rozmanitou práci v zajímavém prostředí stabilní sportovní organizace. Přátelský kolektiv a motivační finanční ohodnocení.

Koho hledáme:

• člověka s praxí (ekonomického zaměření) min. 3 roky,

• se SŠ (VŠ ekonomické zaměření je významným plus),

• pečlivého, spolehlivého a svědomitého jedince, který

• umí nadstandardně s produkty MS Office (Excel, Outlook),

• nebojí se psát a hovořit v angličtině,

• je flexibilní, samostatný a zároveň orientovaný na dokončování svěřených a zadaných úkolů.

Co práce obnáší:

• profesionální přístup a vstřícné jednání,

• komplexní podporu u agendy výkonného a sportovního ředitele,

• organizaci schůzek a přípravu ekonomických podkladů,

• řešení operativních úkolů a požadavků,

• pečlivost ve správě klubových dokumentů,

• práci o víkendech (v hrací dny).

Co nabízíme:

• zajímavou práci na plný úvazek v atraktivním prostředí sportovního klubu,

• zaměstnanecké benefity (služební telefon, notebook, atd.),

• flexibilní pracovní dobu,

• adekvátní finanční odměnu.

Zájemci a zájemkyně o práci posílejte motivační dopis a strukturovaný životopis na email: info@hcotrinec.cz. Uzávěrka je v neděli 14. 11. 2021.

Vážený uchazeči o zaměstnání,

zasláním svého životopisu a informací tímto udělujete souhlas společnosti HOCKEY CLUB OCELÁŘI TŘINEC  a.s., se sídlem Frýdecká 850, Staré Město, Třinec, doručovací PSČ: 739 61 , IČ: 25841599 zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě oddíl B, vložka 2195 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala mé osobní údaje uvedené v životopise včetně identifikačních údajů Vámi uvedených a fotografie, kontaktních údajů (adresa, e-mail, telefonní kontakt), a to pro účely náboru, výběrových řízení a vedení v databázi uchazečů o pracovní místo ve společnosti HOCKEY CLUB OCELÁŘI TŘINEC a to po dobu 1 roku od jejich poskytnutí. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.