Vstupenky na domácí utkání CHL v prodeji

Ostrý start sezony 21/22 je za dveřmi. Už zítra vstoupí Oceláři do nového ročníku CHL venkovním zápasem s Fribourg-Gottéron. Po přesunu na sever Evropy vyzvou o dva dny později švédský Leksands. Odvetná utkání v Třinci jsou naplánována na první zářijový týden. Vstupenky jsou už nyní v prodeji. Dvě hodiny před utkáním bude zároveň probíhat testování antigenním testem.

Účast Ocelářů v Champions Hockey League je podporována Moravskoslezským krajem.

Oceláři se v prvním domácím zápase sezony utkají ve WERK ARENĚ s Fribourg-Gottéron (čtvrtek 2. září v 17:00), švédský Leksands se v Třinci představí v sobotu 4. září od 15:00.

ONLINE PRODEJ VSTUPENEK NA FRIBOURG

ONLINE PRODEJ VSTUPENEK LEKSANDS

Vstupenky na utkání lze na pokladnách WERK ARENY zakoupit hodinu a půl před utkáním. Majitelé permanentek na sezonu 21/22 mají vstup na zápasy základní části CHL zdarma a již není potřeba udělat před utkáním rezervaci.

Dvě hodiny před zápasem začíná před WERK ARENOU antigenní testování pro držitele platné vstupenky, kteří se nemohli otestovat ve zdravotnickém zařízení.

Ceník vstupenek na CHL

Dospělý 100 Kč
Dětský (od 100 do 150 cm výšky) 50 Kč
  • Děti do 100 cm – vstup zdarma bez nároku na místo

•  ZTP – 50 % sleva do sektorů B, C, F, G, H a D

• ZTP/P – vstup zdarma do sektorů B, C, F, G, H a D

Schéma hlediště

PODMÍNKY VSTUPU DO WERK ARENY

• Dokončené očkování: od aplikace druhé dávky vakcíny v případě dvousložkových vakcín uplynulo min. 14 dní, nebo uplynulo min. 14 dní od očkování jednosložkovou vakcínou.

• Předložení negativního testu: negativní výsledek PCR test (maximálně 7 dní starý), či negativní antigenní test (maximálně 3 dny starý)

• Ochranná lhůta po prodělání nemoci: maximální doba od potvrzení pozitivního testu je 180 dní.

Každý návštěvník je povinen při vstupu předložit platný certifikát (v aplikaci Tečka či lékařské potvrzení s příslušným QR kódem). Ve WERK ARENĚ platí povinnost nošení ochrany dýchacích cest.

OTÁZKY A ODPOVĚDI KE VSTUPENKÁM NALEZNETE ZDE