Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
MISTR 2023/2024
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Oceláři jsou v nominaci na prestižní evropské ceny!

Trenérské týmy mládeže pro ročník 2024/2025

Startuje domácí mistrovství světa: V akci hned šest Ocelářů!

Hokejista sezony: Kacetl, Moták a Nedomlel sbírali ceny!

Oceláři v nominaci na evropské ceny

Trenérské týmy mládeže pro ročník 2024/2025

Šest Ocelářů na mistrovství světa!

Hokejista sezony: Oceláři sbírali ceny

14.05.2024 • Martina Sikorová

Trenérské týmy mládeže pro ročník 2024/2025

10.05.2024 • Adam Sušovský, foto: Český hokej

Startuje domácí mistrovství světa: V akci hned šest Ocelářů!

07.05.2024 • Adam Sušovský

Hokejista sezony: Kacetl, Moták a Nedomlel sbírali ceny!

GENERÁLNÍ PARTNEŘI
PARTNEŘI HC OCELÁŘI TŘINEC









F7, neděle 28.4.2024
HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec
enteria arena
F7, neděle 28.4.2024
HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec
enteria arena
Další články
09.05.2024 • Adam Sušovský

Majo Adámek, Dráček WERKÁČEK i mistrovský pohár v pátek u Těšínské přehrady!

07.05.2024 • Klub

Juniorští mistři vyrazí na šampionát do Prahy

07.05.2024 • Adam Sušovský

Šimon Hrubec svolává děti do ulic: Pojďte hrát hokej ven!

Archiv článků
Ocelářská mládež
06.05.2024 • Martina Sikorová

Trenér zlatých juniorů Mucha: Děkuji celému týmu

25.04.2024 • Martina Sikorová

Nominace osmnáctky pro MS i s početnou třineckou stopou

24.04.2024 • Martina Sikorová

Král kraloval gólmanům. Před zápasem zvládl i maturitu

Více o mládeži
Tabulka extraligy
Baráž
Rytíři Kladno 4:0VHK ROBE Vsetín
Finále
Dynamo Pardubice3:4HC Oceláři Třinec
Semifinále
HC Sparta Praha3:4HC Oceláři Třinec
Dynamo Pardubice4:0HC Verva Litvínov
Čtvrtfinále
HC Sparta Praha4:0Bílí Tygři Liberec
HC Kometa Brno2:4HC Verva Litvínov
Dynamo Pardubice4:1Mountfield HK
HC Oceláři Třinec4:3Banes Motor Č. Budějovice
Předkolo
Bílí Tygři Liberec3:2HC Olomouc
Banes Motor Č. Budějovice3:0HC Energie Karlovy Vary
Mountfield HK3:0HC Vítkovice Ridera
HC Verva Litvínov3:0HC Škoda Plzeň