Uvolňování míst

Systém odhlašování permanentek

Pokud se uvolněné místo na daném zápase prodá, obdrží majitel permanentní vstupenky za každý takto „prodaný“ zápas 2procentní slevu na nákup permanentky na sezonu 2017/2018.

Na poslední hokejovou sezonu ve staré Werk Aréně bylo prodáno dva tisíce permanentek, na první sezonu v nové hale již téměř dvojnásobek. Další místa jsou určena pro hokejovou mládež, VIP a sponzory, takže do volného prodeje na zápasy extraligy šlo vždy jen několik stovek vstupenek. Přestože některé zápasy extraligy byly vyprodány a mnoho fanoušků se tak na hokej nedostalo, v hledišti zůstávalo několik stovek sedaček od majitelů permanentek neobsazených. Možnými důvody mohly být například pozdní či brzký začátek zápasů, nízká atraktivita soupeře a nebo pracovní povinnosti. Proto se vedení klubu rozhodlo řešit tento problém tímto způsobem.

1. Prvním krokem pro uživatele je vytvořit si účet v síti Ticketportal a přihlásit se.

Velký obrázek v novém okně

2. Prostřednictvím záložky „Můj Ticketportal“ zakliknout „Moje aktuální rezervace“.

Velký obrázek v novém okně

3. Následně se otevřou všechny jeho rezervace v síti Ticketportal, uživatel klikne na ikonu „Seznam a vrácení permanentkových míst“.

Velký obrázek v novém okně

4. Vzhledem k tomu, že podobný systém používá i klub HC Kometa Brno, musí fanoušek zaškrtnout název klubu, kterému má zájem danou permanentku uvolnit.

Velký obrázek v novém okně

5. Fanoušek bude následně vyzvaný, aby zadal sektor, řadu, místo a ověřovací kód a klikne na ikonu „ověř“.

Velký obrázek v novém okně

6. V případě, že fanoušek nemá ověřovací kód, tak po stlačení ikony „žádost o ověřovací kód“ systém odešle email na klub HC Oceláři Třinec.

Z důvodu zamezení zneužívání budeme muset v 1. fázi u každého fanouška, který nabídne svoje místo do prodeje, prověřit umístění sedadla s jeho jménem, adresou, telefonním číslem, nebo e-mailem.

Ověřovací kód bude po odsouhlasení údajů zaslaný zájemci o uvolnění místa a daný kód bude moci používat na všechny další hokejové zápasy. Ověřovací kódy budou zasílané jen v pracovní dny do 15:00.

7. Ihned po ověření vidí fanoušek všechny nasazené zápasy a zaškrtnutím určí, na které zápasy bude jeho místo uvolněné do prodeje.

Velký obrázek v novém okně

8. V seznamu vrácených míst fanoušek uvidí, jaké zápasy vrátil a jestli se mu na základě prodeje jeho místa započítává sleva.