Partnerský klub Nadační fond Dračí studio
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Uvolňování míst

Systém odhlašování permanentek

Pokud se uvolněné místo na daném zápase prodá, obdrží majitel permanentní vstupenky za každý takto „prodaný“ zápas 2procentní slevu na nákup permanentky na sezonu 2017/2018.

Na poslední hokejovou sezonu ve staré Werk Aréně bylo prodáno dva tisíce permanentek, na první sezonu v nové hale již téměř dvojnásobek. Další místa jsou určena pro hokejovou mládež, VIP a sponzory, takže do volného prodeje na zápasy extraligy šlo vždy jen několik stovek vstupenek. Přestože některé zápasy extraligy byly vyprodány a mnoho fanoušků se tak na hokej nedostalo, v hledišti zůstávalo několik stovek sedaček od majitelů permanentek neobsazených. Možnými důvody mohly být například pozdní či brzký začátek zápasů, nízká atraktivita soupeře a nebo pracovní povinnosti. Proto se vedení klubu rozhodlo řešit tento problém tímto způsobem.

1. Prvním krokem pro uživatele je vytvořit si účet v síti Ticketportal a přihlásit se.


Velký obrázek v novém okně

2. Prostřednictvím záložky „Můj Ticketportal“ zakliknout „Moje aktuální rezervace“.


Velký obrázek v novém okně

3. Následně se otevřou všechny jeho rezervace v síti Ticketportal, uživatel klikne na ikonu „Seznam a vrácení permanentkových míst“.


Velký obrázek v novém okně

4. Vzhledem k tomu, že podobný systém používá i klub HC Kometa Brno, musí fanoušek zaškrtnout název klubu, kterému má zájem danou permanentku uvolnit.


Velký obrázek v novém okně

5. Fanoušek bude následně vyzvaný, aby zadal sektor, řadu, místo a ověřovací kód a klikne na ikonu „ověř“.


Velký obrázek v novém okně

6. V případě, že fanoušek nemá ověřovací kód, tak po stlačení ikony „žádost o ověřovací kód“ systém odešle email na klub HC Oceláři Třinec.

Z důvodu zamezení zneužívání budeme muset v 1. fázi u každého fanouška, který nabídne svoje místo do prodeje, prověřit umístění sedadla s jeho jménem, adresou, telefonním číslem, nebo e-mailem.

Ověřovací kód bude po odsouhlasení údajů zaslaný zájemci o uvolnění místa a daný kód bude moci používat na všechny další hokejové zápasy. Ověřovací kódy budou zasílané jen v pracovní dny do 15:00.

7. Ihned po ověření vidí fanoušek všechny nasazené zápasy a zaškrtnutím určí, na které zápasy bude jeho místo uvolněné do prodeje.


Velký obrázek v novém okně

8. V seznamu vrácených míst fanoušek uvidí, jaké zápasy vrátil a jestli se mu na základě prodeje jeho místa započítává sleva.