Junioři:  tým | příprava | liga | statistiky: základní část | tabulka | týdenní program
Starší dor.:  tým | příprava | liga | statistiky: základní část | tabulka | týdenní program
Mladší dor.:  tým | příprava | liga | statistiky: základní část | tabulka | týdenní program
žáci:  8.třída tým | zápasy | tabulka | týdenní program
7. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
6. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
5. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
3. třída: tým | týdenní program
2. třída: tým | týdenní program
přát., středa 2.8.2017
Třinec - Francie TRI - FRA
Branky a nahrávky: 6. Przybyla (Timotej Marguš), 31. Kofroň (Przybyla), 48. Peterek (G. Radzienciak) – 4. Addamo (Sarlin), 42. Boudon (Munoz, Sarlieve). Rozhodčí: Trombík - Puczok, Konvička. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 105. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.
přát., pátek 4.8.2017
Kometa Brno - Třinec KOM - TRI
 2:1p
Branky Třince: Puzoň.
přát., středa 9.8.2017
Třinec - Kometa Brno TRI - KOM
Branky a nahrávky: 28. Kofroň (Stuchlík), 38. Kofroň, 38. Mach (Plitko), 49. G. Radzienciak (Peterek), 51. Raška (Kofroň) - 24. Petr Krejčí I (Čejka, Hasoň), 27. Matula (Frydrych). Vyloučení: 2:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 5:2.
Světový pohár, sobota 19.8.2017
Sněžní levharti - Třinec AST - TRI
Branky a nahrávky: 18. Samat Danijar (Orechov), 41. Baldin (Pavlov, Jarošenko) - 60. Mach (Peterek). Rozhodčí: Misjur, Melichov - Osipov, Ljutikov. Vyloučení: 9:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 500. Střely na branku: 25:24. Průběh utkání: 2:0, 2:1.
Světový pohár, neděle 20.8.2017
CSKA Moskva - Třinec CSK - TRI
Branky a nahrávky: 10. Sorkin (Komarov, Filin), 13. Popugajev (Čmychov, Podlubošnov), 22. Mjasiščev (Korbit), 35. Guskov (Išakov, Rtiščev), 37. Komarov (Karnauchov, Letov), 37. Popugajev (Čmychov, Meščerjakov). Rozhodčí: Morozov, Beljajev - Generalov, Koljasnikov. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 500. Střely na branku: 38:20. Průběh utkání: 6:0.
Světový pohár, úterý 22.8.2017
MODO - Třinec MOD - TRI
Branky a nahrávky: 17. Ost-Pettersson (Muller), 21. Eriksson (Ahstrom), 57. Gradin (Aronsson, Muller) - 7. Rufer (Przybyla), 8. Krzak (Kaukič), 22. Kaukič (Stuchlík), 41. Kalus (Mach, Kofroň), 48. Mach (Peterek, Najsar). Rozhodčí: Beljajev, Morozov - Ljutikov, Maximovsky. Vyloučení: 10:8, navíc Berglund (MOD) trest na 5 minut a do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku a Eriksson (MOD) 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 500. Střely na branku: 20:37. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:5, 3:5.
Světový pohár - ČF, čtvrtek 24.8.2017
Davos - Třinec DAV - TRI
Branky a nahrávky: 1. Glarner, 25. Tanner (Frehner), 28. Baumgartner, 35. Tanner (Frehner), 45. Tanner (Heinen) - 7. Kofroň (Kalus), 23. Kofroň, 33. Plitko (Hrachovský, Mach), 37. Kofroň (Timotej Marguš), 52. Kalus (Peterek), rozh. nájezd Kaukič. Rozhodčí: Metalnikov, Raming - Koleda, Andrejev. Vyloučení: 3:3, navíc Hoffmann (DAV) a Kalus (TRI) 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 500. Střely na branku: 34:37. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 5:6.
Světový pohár - SF, sobota 26.8.2017
Branky a nahrávky: 19. Podlubošnov (Meščerjakov), 37. Čmychov (Meščerjakov, Popugajev), 43. Podlubošnov (Čmychov, Makejev), 43. Lobanov (Karnauchov), 57. Mjasiščev (Meščerjakov, Popugajev) - 47. G. Radzienciak (Kofroň). Rozhodčí: Melichov, Samarin - Koljasnikov, Maximovsky. Vyloučení: 2:6, navíc Irgl (TRI) 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1 000. Střely na branku: 37:16. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.
Světový pohár - O br, neděle 27.8.2017
Branky a nahrávky: 23. Samat Danijar (Muchametov, Gatijatov), 35. Gabdullin (Muratov, Orechov), 48. Samat Danijar (Sajan Danijar), 60. Baldin (Sajan Danijar, Melnikov) - 2. Kvasnica (11. Najsar (Papaj, Molin), 18. Kalus (G. Radzienciak, Kofroň), 30. Papaj (Mach), 35. Przybyla (Krzak, Mach), 60. Kalus. Rozhodčí: Melichov, Samarin - Andrejev, Ljutikov. Vyloučení: 7:8, navíc Baldin (AST) 10 minut osobní trest za nesportovní chování, za faul Imricha (TRI) nařízeno TS (neproměněné) a Kalus (TRI) 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 1 000. Střely na branku: 41:27. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:5, 4:5, 4:6.