Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

ELIOD extraliga dorostu 2020-2021

Junioři:  tým | příprava | liga | statistiky: základní část, play-off | tabulka | týdenní program
Dorost:  tým | příprava | liga | statistiky: základní část | tabulka | týdenní program
žáci:  9. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
8. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
7. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
6. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
5. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
4. třída: tým | týdenní program
3. třída: tým | týdenní program
2. třída: tým | týdenní program
Brankáři:  týdenní program
1., čtvrtek 17.9.2020
Šumperk - Oceláři Třinec SUM - TRI
2., sobota 19.9.2020
Oceláři Třinec - Vsetín TRI - VSE
3., čtvrtek 24.9.2020
Poruba - Oceláři Třinec POR - TRI
4., sobota 26.9.2020
Oceláři Třinec - Vítkovice TRI - VIT
5., čtvrtek 1.10.2020
Olomouc - Oceláři Třinec OLO - TRI
6., sobota 3.10.2020
Zlín - Oceláři Třinec ZLN - TRI
7., sobota 10.10.2020
Oceláři Třinec - Havířov TRI - HAV
8., čtvrtek 15.10.2020
Přerov - Oceláři Třinec PRE - TRI
 
9., sobota 17.10.2020
Oceláři Třinec - Kometa Brno TRI - KOM
 
10., čtvrtek 22.10.2020
Oceláři Třinec - Šumperk TRI - SUM
17:30
11., sobota 24.10.2020
Vsetín - Oceláři Třinec VSE - TRI
12:00
12., čtvrtek 12.11.2020
Oceláři Třinec - Poruba TRI - POR
 
13., sobota 14.11.2020
Vítkovice - Oceláři Třinec VIT - TRI
 
14., čtvrtek 19.11.2020
Oceláři Třinec - Olomouc TRI - OLO
 
15., sobota 21.11.2020
Oceláři Třinec - Zlín TRI - ZLN
 
16., čtvrtek 26.11.2020
Havířov - Oceláři Třinec HAV - TRI
 
17., sobota 28.11.2020
Oceláři Třinec - Přerov TRI - PRE
 
18., čtvrtek 3.12.2020
Kometa Brno - Oceláři Třinec KOM - TRI
 
19., sobota 5.12.2020
Šumperk - Oceláři Třinec SUM - TRI
 
20., čtvrtek 10.12.2020
Oceláři Třinec - Vsetín TRI - VSE
 
21., sobota 12.12.2020
Poruba - Oceláři Třinec POR - TRI
 
22., čtvrtek 7.1.2021
Oceláři Třinec - Vítkovice TRI - VIT
 
23., sobota 9.1.2021
Olomouc - Oceláři Třinec OLO - TRI
 
24., čtvrtek 14.1.2021
Zlín - Oceláři Třinec ZLN - TRI
 
25., sobota 16.1.2021
Oceláři Třinec - Havířov TRI - HAV
 
26., čtvrtek 28.1.2021
Přerov - Oceláři Třinec PRE - TRI
15:00
27., sobota 30.1.2021
Oceláři Třinec - Kometa Brno TRI - KOM
13:00
28., čtvrtek 4.2.2021
Oceláři Třinec - Šumperk TRI - SUM
17:30
29., sobota 6.2.2021
Vsetín - Oceláři Třinec VSE - TRI
12:00
30., sobota 20.2.2021
Oceláři Třinec - Poruba TRI - POR
15:00
31., čtvrtek 25.2.2021
Vítkovice - Oceláři Třinec VIT - TRI
12:00
32., sobota 27.2.2021
Oceláři Třinec - Olomouc TRI - OLO
13:00
33., čtvrtek 4.3.2021
Oceláři Třinec - Zlín TRI - ZLN
17:30
34., sobota 6.3.2021
Havířov - Oceláři Třinec HAV - TRI
12:00
35., čtvrtek 11.3.2021
Oceláři Třinec - Přerov TRI - PRE
17:30
36., sobota 13.3.2021
Kometa Brno - Oceláři Třinec KOM - TRI
12:00