Partnerský klub Nadační fond
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Fanshop Rozpis ledu

Liga žáků 7.tříd

Junioři:  tým | příprava | liga | statistiky: základní část, play-off | tabulka | týdenní program
Dorost:  tým | příprava | liga | statistiky: základní část | tabulka | týdenní program
žáci:  9. třída: týdenní program
8. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
7. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
6. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
5. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
4. třída: tým | týdenní program
3. třída: tým | týdenní program
2. třída: tým | týdenní program
Brankáři:  týdenní program
1., neděle 16.9.2018
Oceláři Třinec - Bohumín TRI - BOH
 14:0
2., sobota 22.9.2018
Oceláři Třinec - Frýdek-Místek TRI - FRM
 9:1
3., neděle 23.9.2018
Karviná - Oceláři Třinec KAR - TRI
 2:3
4., pátek 28.9.2018
Oceláři Třinec - Havířov TRI - HAV
 10:0
6., sobota 13.10.2018
Oceláři Třinec - Metropolia TRI - MET
 7:2
7., sobota 20.10.2018
Poruba - Oceláři Třinec POR - TRI
 1:8
8., neděle 21.10.2018
Oceláři Třinec - Vítkovice TRI - VIT
 2:7
9., sobota 27.10.2018
Orlová - Oceláři Třinec ORL - TRI
 6:5
5., pondělí 29.10.2018
Český Těšín - Oceláři Třinec CET - TRI
 0:12
10., sobota 3.11.2018
Bohumín - Oceláři Třinec BOH - TRI
 1:9
11., neděle 11.11.2018
Frýdek-Místek - Oceláři Třinec FRM - TRI
 0:12
12., úterý 13.11.2018
Oceláři Třinec - Karviná TRI - KAR
 8:2
13., neděle 25.11.2018
Havířov - Oceláři Třinec HAV - TRI
 2:6
14., sobota 1.12.2018
Oceláři Třinec - Český Těšín TRI - CET
 9:1
15., sobota 8.12.2018
Metropolia - Oceláři Třinec MET - TRI
 2:13
18., úterý 11.12.2018
Oceláři Třinec - Orlová TRI - ORL
 9:2
16., sobota 15.12.2018
Oceláři Třinec - Poruba TRI - POR
 8:2
17., neděle 16.12.2018
Vítkovice - Oceláři Třinec VIT - TRI
 3:3
A1, neděle 6.1.2019
Přerov - Oceláři Třinec PRE - TRI
 3:8
A2, neděle 13.1.2019
Oceláři Třinec - Opava TRI - OPA
 7:2
A3, sobota 19.1.2019
Uničov - Oceláři Třinec UNI - TRI
 4:6
A4, sobota 2.2.2019
Oceláři Třinec - Šumperk TRI - SUM
 8:3
A6, neděle 17.2.2019
Oceláři Třinec - Přerov TRI - PRE
 9:0
A7, sobota 2.3.2019
Opava - Oceláři Třinec OPA - TRI
 3:6
A8, sobota 9.3.2019
Oceláři Třinec - Uničov TRI - UNI
 9:0
A9, sobota 16.3.2019
Šumperk - Oceláři Třinec SUM - TRI
 5:1
A5, sobota 23.3.2019
Prostějov - Oceláři Třinec PRO - TRI
 2:5
A10, neděle 24.3.2019
Oceláři Třinec - Prostějov TRI - PRO
 4:2