Partnerský klub Nadační fond
MISTR 2010/2011
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Fanshop Rozpis ledu

Extraliga dorostu 2018-2019

Junioři:  tým | příprava | liga | statistiky: základní část | tabulka | týdenní program
Dorost:  tým | příprava | liga | statistiky: základní část | tabulka | týdenní program
žáci:  8.třída tým | zápasy | tabulka | týdenní program
7. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
6. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
5. třída: tým | zápasy | tabulka | týdenní program
4. třída: tým | týdenní program
3. třída: tým | týdenní program
2. třída: tým | týdenní program
1., sobota 8.9.2018
Oceláři Třinec - Šumperk TRI - SUM
2., čtvrtek 13.9.2018
Technika - Oceláři Třinec TEC - TRI
3., sobota 15.9.2018
Oceláři Třinec - Warrior Brno TRI - KUV
4., sobota 22.9.2018
Vsetín - Oceláři Třinec VSE - TRI
5., čtvrtek 27.9.2018
Oceláři Třinec - Vítkovice TRI - VIT
6., sobota 29.9.2018
Zlín - Oceláři Třinec ZLN - TRI
8., čtvrtek 11.10.2018
Havířov - Oceláři Třinec HAV - TRI
9., neděle 14.10.2018
Oceláři Třinec - Olomouc TRI - OLO
7., čtvrtek 18.10.2018
Oceláři Třinec - Přerov TRI - PRE
10., sobota 20.10.2018
Šumperk - Oceláři Třinec SUM - TRI
11., čtvrtek 25.10.2018
Oceláři Třinec - Technika TRI - TEC
12., sobota 27.10.2018
Warrior Brno - Oceláři Třinec KUV - TRI
13., čtvrtek 1.11.2018
Oceláři Třinec - Vsetín TRI - VSE
14., sobota 3.11.2018
Vítkovice - Oceláři Třinec VIT - TRI
15., čtvrtek 15.11.2018
Oceláři Třinec - Zlín TRI - ZLN
17., sobota 24.11.2018
Oceláři Třinec - Havířov TRI - HAV
16., středa 28.11.2018
Přerov - Oceláři Třinec PRE - TRI
18., sobota 1.12.2018
Olomouc - Oceláři Třinec OLO - TRI
B1, středa 5.12.2018
Zlín - Oceláři Třinec ZLN - TRI
B2, neděle 9.12.2018
Pardubice - Oceláři Třinec PCE - TRI
B4, pátek 14.12.2018
Oceláři Třinec - Havířov TRI - HAV
B3, sobota 15.12.2018
Oceláři Třinec - Kometa Brno TRI - KOM
B5, sobota 5.1.2019
Oceláři Třinec - Vítkovice TRI - VIT
B6, neděle 6.1.2019
Vítkovice - Oceláři Třinec VIT - TRI
B7, čtvrtek 10.1.2019
Oceláři Třinec - Zlín TRI - ZLN
B8, sobota 12.1.2019
Oceláři Třinec - Pardubice TRI - PCE
B9, čtvrtek 17.1.2019
Kometa Brno - Oceláři Třinec KOM - TRI
 
B10, sobota 19.1.2019
Havířov - Oceláři Třinec HAV - TRI
 
B11, čtvrtek 31.1.2019
Zlín - Oceláři Třinec ZLN - TRI
 
B12, sobota 2.2.2019
Pardubice - Oceláři Třinec PCE - TRI
 
B13, čtvrtek 14.2.2019
Oceláři Třinec - Kometa Brno TRI - KOM
 
B14, čtvrtek 21.2.2019
Oceláři Třinec - Havířov TRI - HAV
 
B15, sobota 23.2.2019
Oceláři Třinec - Vítkovice TRI - VIT
 
B16, čtvrtek 28.2.2019
Oceláři Třinec - Zlín TRI - ZLN
 
B17, sobota 2.3.2019
Oceláři Třinec - Pardubice TRI - PCE
 
B18, čtvrtek 7.3.2019
Kometa Brno - Oceláři Třinec KOM - TRI
 
B19, sobota 9.3.2019
Havířov - Oceláři Třinec HAV - TRI
 
B20, čtvrtek 14.3.2019
Vítkovice - Oceláři Třinec VIT - TRI