Dorostenci v zápase zvratů zdolali Spartu

09.12.2022 · Adam Sušovský
Třinečtí dorostenci dokázali potřetí v řadě zvítězit, tentokrát na svém ledě v utkání plném zvratů zdolali Spartu 5:3. Hrdinou utkání byl deváťák Jan Hrček, který na dva góly přihrál a ten vítězný sám dal.
A5, pátek 9.12.2022
Sparta Praha
5:3
Mini WERK ARENA
Třetiny: 2:0, 2:3, 1:0  Branky a nahrávky: 7. Sikora (Dravecký, Hrček), 15. Pohludka (Byrtus), 34. Urbánek (Dravecký, Hrček), 37. Hrček (Mrtka), 43. Kopačka (Sajdok, Pohludka) – 21. Jakab (Hrubý), 22. Bolocan (Hlinka, Janský), 26. Cichoň (Žemlička). Rozhodčí: Janda – Bartek, Návrat. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Střely na branku: 36:36. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 5:3.
HC Oceláři Třinec: Milota – Holub, Byrtus, Mrtka, Solowski, Dravecký, Niemczyk – Kopačka, Hebar, Pohludka, Švančara, Sikora, Hrček, Rybnikár, Urbánek, Weiss, Granečný, Sajdok
HC Sparta Praha: Tvrzník – Cichoň, Mack, Bjakov, Hašek, Janský, Marton, Malínek – Netušil, Poláček, Hrubý, Hlinka, Marek, Trachta, Novotný, Bolocan, Žemlička, Jakab