Dorost doma nestačil na Plzeň

22.02.2020 · Šárka Kolková
Po pátečním vysokém vítězství s Havlíčkovým Brodem 11:4 čekal v sobotu odpoledne na třinecké dorostence další souboj v rámci ELIOD extraligy. Svěřenci trenéra Reného Muchy tentokrát změřili síly s plzeňskými Indiány, kterým podlehli tříbrankovým rozdílem.
OPP6, sobota 22.2.2020
Plzeň
3:6
Třetiny: 0:2, 2:2, 1:2  Branky a nahrávky: 29. Volas (Kyselý), 32. Ročák (Kašpárek, Hrůzek), 44. Przybyla – 19. D. Soukup (Marcel), 19. Hodinář (Marcel), 28. Šiler (Páník, Hauser), 36. Hauser (Šiler, M. Soukup), 49. Šiler (Hauser), 58. Hauser (Šiler, Soukup). Rozhodčí: Škrobák – Kořistka, Zicháček. Vyloučení: 7:7, navíc S. Schindler (PLZ) osobní trest na 10 minut za vražení na hrazení. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 41:51. Diváci: 71. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:6.
Halouzka (41. Macura) – Andrle, Pospíšil, Ročák, Žabka, Kyselý, P. Buják, Hrůzek – Šutý, Pánek, Šotkovský, Petrovský, Tomiczek, Przybyla, Wawrzkiewicz, Volas, Hlávka, Kašpárek, Procházka
Lokajíček – S. Schindler, Houdek, Kanta, Hodinář, Lučan, Páník, Jánský – Mazanec, Šiler, Dáňa, Hauser, D. Soukup, Kaiser, Marcel, M. Soukup, N. Schindler, Kreuzman, Holý