Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Ocelářský dorost proti Havířovu neuspěl

24.10.2019 · Šárka Kolková
Svěřencům trenéra Reného Muchy se v rámci 13. kola nejvyšší české dorostenecké soutěže nepodařilo v domácím utkání získat další tři body. Třinečtí mladíci ve čtvrtek večer podlehli výběru z Havířova 2:5.
13.kolo, čtvrtek 24.10.2019
Oceláři Třinec
Havířov
2:5
WERK ARENA
Třetiny: 0:1, 2:1, 0:3  Branky a nahrávky: 23. Przybyla (Kašpárek), 35. Wawrzkiewicz (Przybyla, Ročák) – 10. Horváth (Moškoř, Becher), 40. Csabi (Makovec), 42. Urbančík (Kusak, Makovec), 45. Kolat (Belan, Horváth), 53. Kubíček (Kolat, Makovec). Rozhodčí: Čahoj - Gančarčík, Bartek. Vyloučení: 7:6, navíc Hrůzek (TRI) osobní trest na 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku, Jánoš (TRI) trest na 5 minut a do konce utkání za vražení na hrazení a Moškoř (HAV) trest na 5 minut a do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 123. Střely na branku: 48:33. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:5.  
Halouzka – Mošnička, Hykl, Andrle, Pospíšil, Ročák, P. Buják, Hrůzek – Šutý, Šotkovský, Petrovský, Jánoš, Tomiczek, Przybyla, Wawrzkiewicz, Hlávka, Kašpárek, Pánek, Kozlík, Procházka
Zlatnický – Wlodara, Bílek, Kremnický, P. Kubíček, Puzoň, Zmarzlák, R. Kubíček – Belan, Pavlačka, Kubík, Moškoř, Makovec, Kolat, Becher, Urbančík, Csabi, Horváth, Kusak

Činnost mládeže HC Oceláři Třinec je spolufinancována z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

Komentář k zápasu

V úvodu střetnutí se pokusil prosadit Ondřej Šotkovský, který si najel před hostující branku, jenže Štěpán Zlatnický byl připraven. Poté zahrozil Matěj Kozlík, který se snažil překvapit Zlatnického zpoza brány, jenže ani on svou nadějnou možnost gólově nezhodnotil. Teprve v deváté minutě se ujalo zakončení havířovského útočníka Kevina Horvátha.

Druhá část hry byla vyrovnanější. Hned na začátku se do střelecké listiny zapsal třinecký Petr Przybyla, který se ocitl sám před Zlatnickým a nezaváhal. Oceláři otočili vývoj paradoxně během početní nevýhody. Polský útočník Dawid Wawrzkiewicz přesnou ránou poslal puk do levého rohu hostující klece. Třicet vteřin před koncem se však skóre znovu změnilo. Tentokrát se radoval hostující Adam Csabi, jehož trefa znamenala stav 2:2.

Třetí část se Ocelářům bohužel vůbec nepovedla. Ve dvaačtyřicáté minutě se nejprve o slovo přihlásil Jakub Urbančík, jenž skóroval z prostoru před brankovištěm. O tři minuty později už Havířov vedl dokonce o dva góly. Pohotový David Kolat poslal puk mezi betonem a tyčkou třinecké svatyně. Pátou trefu AZetu zaznamenal a výhru hostů během přesilovky definitivně potvrdil Petr Kubíček.

×
Dnes v 18:00 | Jun.
HC Oceláři Třinec
PSG Zlín