Ve Zlíně s nulou vzadu. Ocelářský dorost skolil mladé Berany!

19.10.2019 · Martin Stebel
V rámci 12. kola ELIOD extraligy dorostu se mladí Oceláři představili na ledě zlínských Beranů a potvrdili zvýšený trend formy - získali totiž už třetí triumf v řadě. Svěřenci kouče Reného Muchy rozložili své branky rovnoměrně na jednotlivé třetiny a díky kompaktnímu výkonu a bezchybnému Halouzkovi v brance vezou z Baťova města vítězství poměrem 3:0.
12.kolo, sobota 19.10.2019
Zlín
0:3
Zimní stadion Luďka Čajky
Třetiny: 0:1, 0:1, 0:1  Branky a nahrávky: 15. Hykl (Hrůzek, Hlávka), 38. Wawrzkiewicz (Andrle, Przybyla), 43. Petrovský (Kozlík, Hrůzek). Rozhodčí: Blaha - Poláček, Kociňák. Vyloučení: 8:9, navíc Jánoš (TRI) osobní trest na 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 53. Střely na branku: 31:29. Průběh utkání: 0:3.
Synek – Nábělek, Sýkora, Burian, Čapka, Hoferek, Kráčalík – Chludil, Broža, Tomeček, Ševčík, Mojžíš, Matúšů, Laciga, Ramert, Frömel, Jecho, Lavička
Halouzka – Hykl, Andrle, Pospíšil, Ročák, Bujak, Hrůzek – Šutý, Šotkovský, Petrovský, Jánoš, Tomiczek, Przybyla, Wawrzkiewicz, Hlávka, Pánek, Kozlík, Procházka