Junioři urvali v Pardubicích bod

01.11.2019 · Martin Stebel
V pátek 1. listopadu bylo na programu další kolo turnaje o Pohár DHL - třinečtí Oceláři se představili na ledě dosavadního lídra z Pardubic. Svěřenci kouče Juříka byli blízko překvapení, kdy ještě dvě minuty před poslední sirénou vedli, ale favorit dokázal v hektickém závěru srovnat a nakonec zvítězit v nastavení.
16.kolo, pátek 1.11.2019
Pardubice
3:2p
ČSOB Pojišťovna ARENA
Třetiny: 0:1, 1:0, 1:1 - 1:0  Branky a nahrávky: 33. Rohlík (Šír), 59. Šír (Rohlík, Kaštánek), 63. Chára (Bucek, Jelínek) – 6. Kvasnica (Havránek), 47. Havránek (Kvasnica, Matiaško). Rozhodčí: Jaroš - Frodl, Šimánek. Vyloučení: 0:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 49:28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2.
Nečas – Oliva, Leder, Odehnal, Blažej, Jelínek, Kaštánek – Formánek, Rouha, Rozlílek, Antoníček, Tobiáš, Costa, Kostka, Chára, Rohlík, Šír, Bucek, Hledík
Švehlák – Mituchovič, Jenáček, Vacula, Cienciala, Šulák, Hrůzek – Havránek, Kvasnica, Mikler, Geidl, Mastič, Przybyla, Lipiansky, Matiaško, Plandor, Králík, Kašpárek, Procházka