Junioři vybojovali vítězství nad Salzburgem!

08.12.2018 · Martina Sikorová
Juniorská vítězná série pokračuje! Mladí Oceláři sice na ledě rakouského Salzburgu po úvodní dvacetiminutovce ztráceli dva góly, v prostřední třetině ale dokázali srovnat a v čase 47:40 vystřelil svému týmu tři body útočník David Pastor!
OPP4, sobota 8.12.2018
Salzburg
3:4
Třetiny: 3:1, 0:2, 0:1 - N 1:0  Branky a nahrávky: 5. Hede (Nyman, Peterka), 17. Peterka (Obu, Hede), 18. Borzecki (Varejcka, Huber), 62. Polegoshko (Nyman, Peterka) – 6. Krč (Wardas, Pastor), 25. Raška (TS), 34. Matěj (Krzak, Indrst), 48. Pastor (Indrst, Krzak). Rozhodčí: Walluschnig - Sporer, Bründl. Vyloučení: 5:5, navíc za faul Lindnera (SAL) nařízeno TS (proměněné). Využití: 2:0. V oslabení: . Diváci: 53. Střely na branku: 34:35. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:4.
Bugl - Obu, Hadamczik, Nyman, Wimmer – Borzecki, Varejcka, Schwaiger, Hede, Eliaš, Vogt, Polegoshko, Lindner, Maier, Leonhardt, Hengelmüller, Huber, Peterka, Rebernig.
Ochman - Radzienciak, Krzak, Bulava, Konderla, Michálek, Homola – Havránek, Krč, Tománek, Indrst, Pastor, Wardas, Geidl, Raška, Čmiel, Plandor, Matěj, Macháček