Junioři uspěli také v derby!

08.09.2018 · Martina Sikorová
Ve druhém kole DHL extraligy zavítali Oceláři na led regionálního rivala z Vítkovic. Třinečtí mladíci se v čase 07:19 ujali vedení po gólu Pavla Matěje, soupeř ale pouhé dvě minuty před koncem základní hrací doby našel odpověď a srovnal na 1:1. Z vyrovnaného stavu se ovšem dlouho neradoval. Pouhých sedmnáct sekund nato se totiž prosadil kapitán Ocelářů Marek Havránek a zajistil svému týmu cenné vítězství! Ve hře o bonusový bod naopak uspěli domácí, o čemž v samostatných nájezdech rozhodl Zapletal.
2.kolo, sobota 8.9.2018
1:2
MFH Ostrava
Třetiny: 0:1, 0:0, 1:1 - N 0:0 - 1:0  Branky a nahrávky: 59. Lewandowski (Bernovský, Konečný), rozh. nájezd Zapletal - 8. Matěj (Čmiel, Havránek), 59. Havránek (Čmiel, Matěj). Rozhodčí: Kubičík - Poruba, Bartoň. Vyloučení: 5:6, navíc Rufer (TRI) 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 32:25. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.
Piták – Kunc, Gřesík, Zapletal, Bílý, Smička, Vacula, Věntus – Blaško, Lednický, Ivan, Bernovský, Tvrdý, Konečný, Lewandowski, Mrva, Fridrich
Švehlák – Radzienciak, Krzak, Bulava, Rufer, Šulák, Konderla, Michálek, Homola – Havránek, Králík, Krč, Tománek, Mikler, Geidl, Čmiel, Plandor, Matěj, Macháček