Mladší dorost otočil zápas se Vsetínem!

25.01.2018 · Martina Sikorová
Svěřenci trenéra Raszky se i přes střeleckou převahu dlouho trápili a do závěrečné části vstupovali s jednogólovým mankem. V sedmačtyřicáté minutě ovšem srovnal na 2:2 Filip Hrůzek, vzápětí se prosadili také Ramík s Wardasem a tři body zůstaly doma.
E10, čtvrtek 25.1.2018
Vsetín
4:2
Třetiny: 0:1, 1:1, 3:0  Branky a nahrávky: 32. Kašpárek (Mituchovič, Petrovský), 47. Hrůzek (Králík, Ramík), 51. Ramík (F. Cienciala), 56. Wardas – 13. Turek (Půček), 35. Liss. Rozhodčí: Pelc – Tomis, Carbol. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 123. Střely na branku: 40:27. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2.
Švančara – S. Cienciala, Hrůzek, Wantulok, Mituchovič, Buják, F. Cienciala – Procházka, Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Ramík, Macháček
Málek – Velikovský, Liss, Kunst, Sviták, Navrátil – Bednařík, Babeliak, Fencl, Kočí, Calaba, Zemánek, Vrána, Půček, Turek, Čajanová