Starší dorost proti Vervě neuspěl

15.12.2017 · Martina Sikorová
Svěřenci trenéra Muchy odcestovali do Litvínova v okleštěné sestavě a už po první třetině ztráceli dvě branky. V polovině utkání se sice podařilo snížit obránci Petru Adámkovi, soupeř ale kontroval dvěma rychlými góly a Oceláři se museli smířit s porážkou.
B7, pátek 15.12.2017
Litvínov
4:1
Zimní stadion Ivana Hlinky
Třetiny: 2:0, 2:1, 0:0  Branky a nahrávky: 1. Berka (Bartoš, Myšák), 13. Myšák (Bartoš, Bártek), 32. Jindra (Svoboda, Dufek), 36. Svoboda (Jindra, Dufek) - 24. P. Adámek (Havránek, Geidl). Rozhodčí: Plachý - Goltsch, Sýkora. Vyloučení: 9:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Střely na branku: 47:21. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1.
Pejsar - Baláž, Viedemann, Kitzberger, Bártek, Liška, Šubrt - Kovačič, Jindra, Dufek, Kysela, Bartoš, Šarlinger, Svoboda, Myšák, Beran, Berka
Ochman - Weber, Mituchovič, Bulava, Konderla, P. Adámek - Havránek, Králík, Krč, Matěj, Indrst, Geidl, Mikler, Zoubek, Stebel, Plandor