Mladší dorost v derby vybojoval bod

22.09.2017 · Martina Sikorová
T Ř I N E C - Do regionálního derby vstoupili lépe Oceláři a v desáté minutě se po gólu Alexandra Kašpárka ujali vedení. Soupeř ale rychle srovnal a do kabin se tak odcházelo za stavu 1:1. Prostřední část nabídla jen jedinou trefu z hole Daniela Chovaniaka a spokojenější tedy mohli být domácí. Vítkovice ovšem na začátku třetí třetiny opět srovnaly a odpovědět dokázaly také na druhý zásah Alexandra Kašpárka. Poté šli modrobílí i do vedení, o pár minut později ale vyrovnal Michal Ramik a zápas šel do prodloužení. V něm byli šťastnější hosté a Oceláři tedy z derby berou bod.
4.kolo, pátek 22.9.2017
4:5p
Třetiny: 1:1, 1:0, 2:3 - 0:1  Branky a nahrávky: 10. Kašpárek, 36. Chovaniak (Kašpárek), 43. Kašpárek (S. Cienciala), 53. Ramik (Przybyla) – 13. Rajčan (Gebauer), 42. Tvrdý (Krejsa, Cubo), 47. Kocián (Krejsa), 51. Krejsa (Tvrdý), 62. Krejsa (Smolka. Rozhodčí: Hykel – Bartek, Dohnal. Vyloučení: 8:7. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 64. Střely na branku: 38:35. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:5.
Švančara – S. Cienciala, Kyselý, Wantulok, Chovaniak, Buják, F. Cienciala – Procházka, Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Hykl, Ramík
Dolíška – Havlík, Smolka, Kocián, Bystroň, Cubo, Plánka, Kočí – Tvrdý, Gebauer, Ivan, Krejsa, Schauer, Pastor, Krška, Rajčan, Brada, Kubík