Junioři vyzráli na francouzskou dvacítku!

02.08.2017 · Martina Sikorová
T Ř I N E C - S výběrem Francie se třinečtí junioři v přípravě utkávají již tradičně. Středeční utkání však bylo přece jen jiné. Mladí Oceláři po třech prohrách v předchozích letech našli recept na svého soupeře a po šedesáti minutách slavili vítězství 3:2.
přát., středa 2.8.2017
Francie
3:2
mini WERK ARENA
Třetiny: 1:1, 1:0, 1:1  Branky a nahrávky: 6. Przybyla (Timotej Marguš), 31. Kofroň (Przybyla), 48. Peterek (G. Radzienciak) – 4. Addamo (Sarlin), 42. Boudon (Munoz, Sarlieve). Rozhodčí: Trombík - Puczok, Konvička. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 105. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.
Loubal (31. Ochman) – G. Radzienciak, Timotej Marguš, Homola, Rufer, Krzak, Michálek, Imrich – Kofroň, Przybyla, Raška, Mach, Peterek, Plitko, Najsar, Papaj, Molin, Irgl, Strakoš, Puzoň
Junca – Pascal, Ritz, Onno, Melin, Prissaint, Mermoux, Penz – Loizeau, Robert, Sarlin, Gleizes, Petit, Tassery, Boudon, Leroux, Munoz, Sarlieve, Addamo