Starší dorostenci vezou tři body z Opavy!

26.09.2015 · Martina Sikorová
Také druhé venkovní utkání během tohoto víkendu starší dorostenci zvládli, za vítězstvím vykročili na ledě Opavy již v úvodní části a nakonec mohli oslavit vítězství 6:2. Dvěma brankami zazářili Jakub Lacka a Filip Haman.
8.kolo, sobota 26.9.2015
Opava
2:6
Zimní stadion města Opavy
Třetiny: 0:3, 2:2, 0:1  Branky a nahrávky: 21. A. Hladoník (Petrla), 38. Fedor (Lelek) - 11. Lacka (Kalus, Imrich), 13. Hrehorčák (Vochozka, J. Hladonik), 17. Lacka (Krzak), 31. Haman (Kalus), 36. Mach (Lacka, Kalus), 49. Haman (Hrehorčák, Vochozka). Rozhodčí: Kašík - Lukš, Loun. Vyloučení: 6:2, navíc za faul Mara (OPA) nařízeno TS (neproměněné), Petrla (OPA) 10 minut osobní trest a trest do konce utkání za nesportovní chování. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 123. Střely na branku: 12:46. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5, 2:5, 2:6.
Mocher - Kupka, Mar, Kroček, Lelek, Cibulka, Petrla, Tůček - Fedor, Pělucha, Blecha, Langer, A. Hladoník, Timko, Döhner, Adolf, Adamczyk, Bitomský
Loubal (41. Ovčaří) - Hrachovský, Krzak, G. Radzienciak, Rufer, Brabec, Timotej Marguš, Haman, Imrich - Plitko, Vochozka, Mach, Hrehorčák, Przybyla, Kvasnica, J. Hladonik, Lacka, Kalus, Najsar