Mladší dorost zvítězil v Přerově 7:2!

28.09.2015 · Martina Sikorová
V utkání sice Oceláři inkasovali jako první, hattrick Michala Kvasnicy ale obrátil skóre na stranu Třince a svěřenci trenéra Raszky nakonec dokráčeli za jasným vítězstvím. Mladší dorostenci vstřelili v Přerově hned dva góly v jednom oslabení, svou první branku v dresu Ocelářů zaznamenal obránce David Homola.
7.kolo, pondělí 28.9.2015
Přerov
2:7
MEO Arena Přerov
Třetiny: 1:4, 1:1, 0:2  Branky a nahrávky: 2. Barveníček (Dobša, Kopeček), 24. Barveníček (Kadlic) - 3. Kvasnica, 11. Kvasnica (Peterek), 12. Kvasnica (Homola), 19. Indrst (S. Radzienciak), 36. Homola (Indrst), 52. Indrst (Tománek), 53. Peterek (Kvasnica). Rozhodčí: Kika - Novák, Bláha. Vyloučení: 5:6, navíc Čmiel (TRI) 10 minut osobní trest za zásah do oblasti hlavy a krku. Využití: 0:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 90. Střely na branku: 26:32. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:7.
Kocák (11. Rachůnek) - Kopeček, Koudela, Borot, Kleiner, Viktorin, Mlčák, Pěnčík - Krátký, Dobša, Indrák, Barveníček, Kadlic, Šafránek, Mrázek, Plášek, Govoruško
Ochman - Bulava, Srníček, F. Cienciala, Homola, S. Radzienciak, Patlevič - Tobiáš Marguš, Raška, Čmiel, Plandor, Peterek, Tománek, Korčák, Indrst, Mikler, Rybnikár, Kvasnica